مرکز فروش سیم و کابل
خانه / سیم و کابل / کابل فشارضعیف- بزرگترین مرکز فروش کابل فشارضعیف

کابل فشارضعیف- بزرگترین مرکز فروش کابل فشارضعیف

کابل فشارضعیف- برای انتقال الکتریسته در خطوط توزیع ، ایستگاه های قدرت ، سیستم های روشنایی ، انتقال نیروی محرکه به الکتروموتور ها و … مورد استفاده قرار می گیرد .
همچنین از این کابل فشارضعیف- در شبکه های عمومی و صنعتی ، تاسیسات داخلی و خارجی، بصورت دفن در زمین و یا داخل کانال استفاده می شود.

کابل فشارضعیف- بزرگترین مرکز فروش کابل فشارضعیف

کابل فشارضعیف-

اصولا کابل فشارضعیف- از قسمت های مختلفی تشکیل می شود که عبارت اند از هادی، عایق، پوسته عایق، پوسته هادی، پوسته فلزی و هر کدام ویژگی هایی مخصوص به خود را دارند.
اگر می خواهید کابل فشارضعیف- دقیقا متناسب با نیاز خود را انتخاب کنید باید به مواردی مثل جنس و تعداد هادی، سطح مقطع هادی، مواد عایق را دقت نظر داشته باشید. هادی ها یا کابل هایی با نصب ثابت اند که اصلا قابلیت انعطاف پذیری ندارند یا کابل هایی متحرک و انعطاف پذیراند.
هر کدام از کابل فشارضعیف- کلاس متفاوتی که هر کدام ویژگی مربوط به خود را دارند به عنوان مثال کابل های متحرک شامل دو کلاس ۵ و ۶ می باشند که کلاس ۶ بسیار بیشتر از کلاس ۵ قابلیت انعطاف پذیری دارد.

انواع کابل فشارضعیف-

ساختمان کابل فشارضعیف-با شیوه خاصی از حروف الفبا مشخص میشود، به این صورت که حرف اول جنس هادی (N مس و NS آلومینیوم) حرف دوم عایق (U پلاستیک و G لاستیک و اگر مشخص نبود یعنی کاغذی)  را مشخص می کند.

همچنین حروفی که تعیین کننده نوع غلاف هستند عبارت اند از  Y : پلاستیک K : سری KL : آلومینیومی و حروفی که تعیین کننده نوع زره هستند عبارت اند از B : فولادی Gb : فولاد گالوانیزه و در نهایت حروفی که تعیین کننده کابل ولتاژ ضعیف هستند عبارت اند از: NYY: کابل با هادی هس، عایق و غلاف پلاستیک NAYY: کابل با هادی آلومینیوم، عایق و غلاف پلاستیک NGG: کابل با هادی مس، عایق و غلاف لاستیک NAGG: کابل با هادی آلومینیوم، عایق و غلاف لاستیک NYKB: کابل با هادی مس، عایق پلاستیک، غلاف سرب و زره فولادی NYYGb: کابل با هادی مس، عایق و غلاف پلاستیک و زره فولاد گالوانیزه NKBA: کابل با هادی مس، عایق کاغذ، غلاف سرب، زر، فولاد و روپوش خارجی الیاف گیاهی.

قیمت کابل کابل فشارضعیف-

اگر قصد خرید کابل فشارضعیف- یا خرید کابل ولتاژ پایین را دارید باید پامترهای زیادی را مد نظر داشته باشید. توجه کنید که وزن و جرم کابل به هیچ عنوان معیار مناسبی برای تشخیص کیفیت کابل نیست.
علاوه بر آن قیمت کابل فشارضعیف- هم نمی توانید معیار خوبی برای اصالت کابل باشد چراکه فروشندگانی هستند که با قیمت گذاری کابل اصل روی کابل تقلبی کابل تقلبی را به جای کابل اصل به مشتری می فروشند.
برای خرید کابل فشارضعیف-تنها باید به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید به دلیل اینکه اعتبار و سابقه فروشگاه همواره می تواند معیار مناسبی برای خرید کابل فشارضعیف- باشد

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی LAKSIM
راه های ارتباطی با مدیرومشاوران فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120901697
mobile icon شماره موبایل: 09193455505
telegram icon کانال تلگرام: laksim98@
whatsapp icon واتس اپ: 09120901697
whatsapp icon واتس آپ : 09193455505
instagram icon اینستاگرام: laksim2020
email icon پست الکترونیکی: laksim2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید انواع کابل با هادی هوایی

خرید انواع کابل با هادی هوایی

کابل‌های هوایی بیشتر تولید کشور فرانسه هستند اما در ایران نیز شرکت‌های معتبری اقدام به تولید این محصولات کرده‌اند. شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIMبا فروش بدون واسطه از درب کارخانه ، انواع کابل‌های هوایی گامی مهم در این صنعت برداشته است و نیاز مصرف کنندگان را برطرف کرده است.