مرکز فروش سیم و کابل
خانه / کابل فشار قوی / قیمت کابل فشار قوی ۲۰ کیلو ولت | بازار بزرگ خرید و فروش سیم و کابل صنعت برق

قیمت کابل فشار قوی ۲۰ کیلو ولت | بازار بزرگ خرید و فروش سیم و کابل صنعت برق

این کابل ها در دو نوع مسی و الومینیومی وجود دارند،این کابل ها در سطح شهر و صنعت بسیار گسترده هستند. کابل های قدرتیmv دو نوع تک فاز و سه فاز دارند ودر خطوط برقی کار می کنند.قیمت کابل فشار قوی ۲۰ کیلو ولت مهم ترین فاکتور در این مسئله می باشد،این کابل ها یا در زیر زمین خاک می شوند یا در داخل کابل قرار می گیرندکابل ها دو نوع نیمه هادی و غیر هادی هستند .ولتاژ این کابل ها متفاوت می باشد ودر موارد مختلف استفاده می شود.شرکت ها و برند های متفاوتی به تولید این کابل ها می پردازند.

قیمت کابل فشار قوی 20 کیلو ولت | بازار بزرگ خرید و فروش سیم و کابل صنعت برق

کاربرد کابل فشار قوی ۲۰ کیلو ولت

کاربرد کابل فشار قوی 20 کیلو ولت

 • این کابل ها به سه دسته تقسیم می شوند که مشخصات کابل فشار قوی در زیر بیان کردم
 • فشار قوی_معمولی
 • فشار متوسط_زره دار
 • فشارمتوسط_سربدارو زره دار

کاربرد کابل فشار قوی ۲۰ کیلو ولت

نوع مسلح ان درمقابل نیروهای مکانیکی مقاومت می کند.

نوع سربدار ان در موارد خورنده پایدار می باشد

در سطح ولتاژی این کابل ها بسیار از یکدیگر متفاوت می باشند این کابل به چند بخش تقسیم می شوند:۱-هادی۲-نیمه هادی۳-۴xlpe-نیمه هادی۵-کاغذ گرافیکی۶-شیلد مسی۷-غلاف الو مینیوم۸- پوشش نهایی 

تولید کننده برتر انواع کابل برق فشار قوی در کشور

تولید کننده برتر انواع کابل برق فشار قوی در کشور شرکت سیمکو به دست دو مرد بزرگوار در سال ۱۳۴۷ در تهران راه اندازی و شروع به کار کرد بهترین تولید کننده کابل فشار قوی ۲۰ کیلو ولت می باشند سابقه درخشانی از خودشان به جای گذاشته اند به دلیل گسترش شهر ها و روستا لازم شد تا پالایشگاها، پتروشیمی و در نتیجهتوسعه شبکه توزیع برق کشور شروع به کار کند .

کارخانه سیمکو دارای ازمایشگاهای جدید امروزی بوده و از متر ترین روش دنیا استفاده می کند هم اکنون شرکت سیمکو بیش از۴۵سال سابقه دارد و دارای ۲۵۰نفر پرسنل که مشغول به کار می باشند.

خریدار کابل فشار قوی ۲۰ کیلو ولت

خریدار کابل فشار قوی 20 کیلو ولت یکی از بهترین روش هاخرید اینترنتی انواع کابل برق فشار قوی می باشد که وقت خریدار کابل فشار قوی ۲۰ کیلو ولت را زیاد تلف نمی کند و می توانند خیلی سریع سفارشات خود را انجام دهند .

خریدار به نوع فشار قوی و فشار ضعیف سربدار و زره دار توجه می کند تا ببیند برای چه مصرفی مناسب می باشد کابل ها مارک های متفاوتی نیز دارند که شرکت ها با یکدیگر بازار داغی دارند و رقابت تنگا تنگی .

برندهای برتر کابل فشار قوی ۲۰ کیلو ولت :

 • خراسان 
 • شاهین
 • متینگ
 • سیمیا
 • افق البرز
 • یزد
 • رسانا
 • کات کابل

بهترین مرکز عرضه سیم و کابل صنعت برق در کشور

بهترین مرکز عرضه سیم و کابل صنعت برق در کشور شرکت سیمند یکی از بهترین مراکز کابل فشار قوی باکیفیت می باشد تلاش بی وقفه مسئولان و مدیر شرکت باعث شده این شرکت پیشرفت چشمگیری در این حرفه وهنر داشته باشد گرچه دغدغه شرکت ساخت محصولات باکیفت است اما این شرکت چشم انداز های  بزرگ تر و وسیع تری از مرز های جغرافیایی ایران بزرگمان دارد و می خواهد مصحولاتش را به کل جهان بشناسد یکی از دلایلش قیمت کابل فشار قوی ۲۰کیلو وات مناسب می باشد .فروش کابل فشار قوی ۲۰ کیلو ولت مناسب می باشد. 

این شرکت اعتقاد دارد که با توجه به سطح کیفی وپیشرفت چشمگیری سیم و کابل در بازار های جهانی بتوانند راه های توسعه را ب جد ادامه دهند .این شرکت از سالیان سال اعتماد مشتریانش را جذب کرده است و از سایت ها و تبلغات قانونی اش روز به روز بر مشتریان خود اضافه می کند .

سفارش کابل فشار قوی ۲۰ کیلو ولت

سفارش کابل فشار قوی 20 کیلو ولت کابل های شرکت یزد با هادی مسی و الو مینیومی تمام سایز های پر استفاده این کابل ها به بازار عرضه شده اند .بستگی به نوع پروژه دارند که مسئول ان اقدام به خرید کابل می کنند .

عایق کابل فشار قوی و کابل های ۲۰ کیلو ولتی یزد به بازار ارائه می گردد در پبت سفارش می توان نوع ان ر ا مشخص کرد قیمت این کابل ها نسبت به کابل های  دیگر بسیار متفاوت می باشد.زمانی که خریدار وقت کافی برای انجام سفارش را داشته باشد در ان صورت قیمت ها خیلی متفاوت تر می شود  .

جهت خرید و سفارش مارا همراه خود همراهی کنید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی LAKSIM
راه های ارتباطی با مدیرومشاوران فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120901697
mobile icon شماره موبایل: 09193455505
telegram icon کانال تلگرام: laksim98@
whatsapp icon واتس اپ: 09120901697
whatsapp icon واتس آپ : 09193455505
instagram icon اینستاگرام: laksim2020
email icon پست الکترونیکی: laksim2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش کابل ابزار دقیق- فروش کابل خودنگهدارآلومینیومی

فروش کابل ابزار دقیق- فروش کابل خودنگهدارآلومینیومی

شما می توانید برای  خرید و فروش کابل ابزار دقیق-و مشاهده لیست قیمت به سایت شرکت بازرگانی LAKSIM مراجعه نموده و محصول مورد نظرتان را با کسب اطلاعات خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید