مرکز فروش سیم و کابل
خانه / سیم و کابل / قیمت سیم و کابل | بازار بزرگ خرید و فروش انواع سیم و کابل در کشور

قیمت سیم و کابل | بازار بزرگ خرید و فروش انواع سیم و کابل در کشور

قیمت سیم و کابل امروزه با توجه به کیفیت و برند تولیدی مشخص می باشد لذا مشتریان گرامی می بایست به این نکته توجه فرمایند که انتخاب مناسب می تواند ایمنی را افزایش دهد

از تعریف سیم و کابل چه می دانید؟

قیمت سیم و کابل – سیم وسیله ای است که جهت انتقال جریان الکتریکی از مکانی به مکان دیگر مورد استفاده قرار میگیرد. کلمه سیم علاوه بر اینکه در موارد برقی از آن استفاده می شود در موارد دیگری چون سازهای زهی مختلف نیز کاربرد دارد. اما باید به این نکته اشاره کرد که سیم با کابل تفاوت دارد و از قرار گرفتن چند سیم در کنار یکدیگر، کابل تشکیل می شود. کابل ها از تنوع بسیار بالایی برخوردار بوده و براساس نوع ورابطه ای که میان نوع مواد اولیه تولید سیم و کابل با قیمت سیم و کابل تمام شده آنها وجود دارد به طور عام، و شرایط تعیین قیمت سیم و کابل  و کابل سیلیکونی به صورت خاص، موضوع مورد بحث در این مطلب است.

موارد تاثیر گذار بر فاکتور خرید 


هنگامی که سهم هر یک از فاکتورهای موثر بر قیمت سیم یا کابل را مورد ارزیابی قرار می دهیم، متوجه خواهیم شد بخش قابل توجهی از قیمت تمام شده این محصولات مربوط به نرخ مواد اولیه به کار رفته در تولید آنهاست. سیم و کابلهای برق، کنترل و مخابراتی غالبا متشکل از دو جزء اصلی رسانا و عایق هستند. کاربردی که دارند طبقه بندی می شوند. قیمت سیم و کابل  براساس اندازه و نوع کاربرد ارزش گذاری می شود.

قیمت سیم و کابل | بازار بزرگ خرید و فروش انواع سیم و کابل در کشور

تولید کننده برتر سیم و کابل ایرانی

تولید کننده برتر سیم و کابل ایرانیخرید سیم و کابل با کیفیت در بسیاری از موارد کاری تخصصی که نیاز به آموزش و آگاهی در این زمینه دارد. لذا تولید سیم و کابل مرغوب باعث افزایش فروش و رشد اقتصاد خواهد شد. شرکت های فعال در صنعت سیم و کابل در زمینه فروش و ساختار به صورت چشمگیری شکوفا شده اند. شرکت های بسیاری در زمینه تولید کابل و سیم در ایران فعالیت می کنند به نوعی باید گفت شاید بیش از یکصد شرکت در این زمینه با یکدیگر در حال تولید و رقابت هستند. کارخانه های تولید کننده سیم و کابل به سه دسته زیر تقسیم می شوند:

 1. کارخانه هایی با تولید سیم و کابل فشار ضعیف مس
 2. کارخانه هایی با تولید سیم و کابل فشار ضعیف آلومینیوم
 3. کارخانه هایی با تولید سیم و کابل فشار متوسط و قوی مس و آلومینیوم

شرکت های تولید کننده برتر سیم

به همین جهت سعی کردیم در این مقاله اسامی برخی از شرکت های تولید کننده برتر سیم و کابل استاندارد در ایران را به شما معرفی کنیم. کارخانه هایی مانند: شرکت صنعتی الکتریک خراسان، شرکت سیم و کابل مغان، شرکت سیم و کابل همدان جزو شرکت های تولید کننده برتر کشور در زمینه تولید سیم و کابل فشار ضعیف مس فعالیت می کنند. شرکتهایی چون: سیم و کابل مشهد، سیم و کابل پارس، شرکت سیم و کابل پیشرو و… جزء شرکت های تولید کننده فشار ضعیف آلومینیوم بوده و کارخانه سیم و کابل ابهر، کارخانه کابل کرمان، شرکت کابل البرز و شرکت های نظیر آنها جزء چند شرکت تولید کننده برتر سیم و کابل در کشور در نمونه های مس و آلومینیوم هستند. تولیدات این شرکت ها شامل انواع سیم و کابل صنعتی، سیم و کابل مخابراتی و … نیز می باشد.

پرفروش ترین مدل‌ های سیم و کابل در ایران

پرفروش ترین مدل‌ های سیم و کابل در ایرانخرید و فروش سیم و کابل  و ارائه قیمت سیم و کابل  معمولا با توجه به کاربردی که دارد صورت می گیرد. کابل ها از نظر کاربرد و دو دسته تقسیم می شوند.

 1. کابل هایی که مسطح بوده و بدر برابر تحمل ضربه، فشار، نفوذ رطوبت و عوامل دیگر محافظ هستند.
 2. کابل های غیر مسطحی که فاقد محافظ هستند.

از جمله مدل های سیم و کابلی که در ایران بیشتر به فروش می رسد شامل موارد زیر است:

 • سیم های تک لا، سیم افشان و سیم های مخصوص با روکش پلاستیک که برای سیم کشی ساختمان استفاده می شوند.
 • سیم مقاوم در برابر رطوبت.
 • سیم با روکش پلاستیک مخصوص که برای روشنایی لوازم خانگی کاربرد دارد.
 • سیم های دو رشته ای یا دولا که برای مصرف روشنایی می باشند.
 • سیم مکالمه و خبری که برای تلفن کاربرد دارد.
 • سیم و کابل کواکسیال  که برای آنتن و یا دستگاه های صوتی تصویری استفاده می شود.

بهترین مرکز عرضه انواع سیم و کابل در کشور

بهترین مرکز عرضه انواع سیم و کابل در کشوریکی از بهترین و قابل دسترس ترین مراکز عرضه قیمت سیم و کابل وتامین انواع سیم و کابل در کشور که بتوان به راحتی و اطمینان بیشتری محصول خود را خریداری کرد فروشگاه های آنلاین معتبر عرضه سیم و کابل است. خرید اینترنتی سیم و کابل می تواند سریعترقیمت سیم و کابل را به مشتریان اطلاع رسانی کند وبه کاهش بخشی از هزینه ها به شما کمک کند.

سفارش عمده سیم و کابل باکیفیت

سفارش عمده سیم و کابل باکیفیتعمده فروشی در هر حوزه ای و در مورد هر محصولی به خریداران کمک می کند تا بتوانند خرید خود را با قیمتی رقابتی و پایین تر به انجام برسانند. از این رو عمده فروشی سیم و کابل یکی از ملزوماتی است که همانند سایر محصولات در بازار صورت میگیرد. لذا با توجه به ضرورت و نیاز عمده، خریداران سیم و کابل می توانند سفارشات عمده سیم و کابل خود را با بهترین کیفیت از نمایندگی های معتبر عرضه کننده سیم و کابل کشور خریداری نمایند.

راهنمای خرید انواع سیم و کابل

راهنمای خرید انواع سیم و کابل راهنمای خرید انواع سیم و کابل، نکته ای است که باید در جهت خرید یک سیم و ارئه قیمت سیم و کابل باکیفیت به خریداران سیم و کابل ارائه شود.همه ما می دانیم که برای توزیع جریان الکتریکی باید از یکسری سیم و کابل استفاده کرد. از این رو شناخت و آگاهی داشتن در مورد سیم ها وقیمت سیم و کابل و کاربرد آنها یکی از نکات بسیار مهمی است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

ویژگیهای اثرگذار بر قیمت سیم و کابل


سیم ها و کابل ها براساس سری ویژگی هایی که دارند به نوع عایق، جنس هادی، شکل هادی و… نام گذاری می شوند. و همچنین قیمت سیم و کابل هم برمبنای ساختار کابل مشخص می شود به منظور شناخت سیم ها و کابل ها حروفی را در کنار هم قرار می دهند که از این روش می توان به نوع سیم و کابل مورد مصرف آنها پی برد. اگر تاکنون در خصوص حروف استفاده شده در نامگذاری این محصولات اطلاعی نداشتید و برایتان مهم است که با این حروف بیشتر آشنا شوید .

حروف استفاده شده در نامگذاری

این حروف عبارتند از:

 •  حرف N: این حرف نشان دهنده سیم مسی نرم شده است که طبق استاندارد VDE آلمان ساخته شده است.
 • حرف Y: عایق P.V.C دور هر رشته را نشان می دهد.
 • حروف S و Z: علامت سیم های مخصوص می باشد.
 • حرف F: نشان دهنده سیم های نرم است.
 • حرف A: برای سیم کشی داخل لوله ها بوده.
 • حرف M: به مفهوم سیم های مقاوم در مقابل رطوبت اشاره دارد.

مشتریان حرفه ای به دنبال بهترین برند و مارک سیم و کابل ایرانی هستند و ما در این مجموعه با معرفی سیم و کابل درجه یک و ارائه مشاوره در زمینه انتخاب بهینه، به استقبال آنها می رویم.

انواع سیم و کابل
 تولید کننده برتر سیم و کابل در کشور 
خرید اینترنتی سیم و کابل
 خرید سیم و کابل 
خرید و فروش سیم و کابل 
راهنمای خرید انواع سیم و کابل
 سیم و کابل باکیفیت
 سیم و کابل صنعتی
 سیم و کابل مخابراتی
 عمده فروشی سیم و کابل 
قیمت سیم و کابل

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی LAKSIM
راه های ارتباطی با مدیرومشاوران فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120901697
mobile icon شماره موبایل: 09193455505
telegram icon کانال تلگرام: laksim98@
whatsapp icon واتس اپ: 09120901697
whatsapp icon واتس آپ : 09193455505
instagram icon اینستاگرام: laksim2020
email icon پست الکترونیکی: laksim2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید انواع کابل با هادی هوایی

خرید انواع کابل با هادی هوایی

کابل‌های هوایی بیشتر تولید کشور فرانسه هستند اما در ایران نیز شرکت‌های معتبری اقدام به تولید این محصولات کرده‌اند. شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIMبا فروش بدون واسطه از درب کارخانه ، انواع کابل‌های هوایی گامی مهم در این صنعت برداشته است و نیاز مصرف کنندگان را برطرف کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید