مرکز فروش سیم و کابل
خانه / سیم و کابل / قیمت انواع کابل فشار متوسط

قیمت انواع کابل فشار متوسط

قیمت انواع کابل فشار متوسط دارای تاییدیه در نمونه های زره دار، زره دار و سربدار با هادی مسی و آلومینیومی و عایق XLPE با برندهای معتبر و موجود در وندور لیست پروژه ها به شما ارائه می شود.

کابل های فشارمتوسط از مهم ترین کابل های فوق توزیع بوده که در انواع زره دار، بدون زره و با هادی مسی و آلومینیومی تولید می شوند.
این کابل ها هر کدام متناسب با استفاده در یک محیط خاص تولید شده اند و انتخاب هادی مسی و آلومینیومی کابل تا حد زیادی به طراح پروژه و میزان بودجه آنها برای تامین کابل پروژه مربوط می شوند.

کابل های زره دار مسی و آلومینیومی  یکی از پر کاربردترین کابل فشار متوسط می باشند که به صورت دفنی به کار می روند و این کابل ها را خریداری می کنند غالبا پروژه های صنعتی بوده که وندور لیست مشخصی برای خرید کابل های فشار متوسط دارند.
از این رو مجموعه شرکت های کابل ایرانی که به صورت تخصصی کابل فشار متوسط عرضه می کنند، تلاش کرده است کابل هایی با کیفیت مناسب به بازار عرضه نمایند

قیمت انواع کابل فشار متوسط

فروش کابل فشار متوسط 

شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM کابل های فشار متوسط در انواع مسی و آلومینیومی که در رنج ولتاژی ۶ تا ۳۰کیلو ولت مورد استفاده قرار می گیرند ،در نمونه های زره دار و بدون زره به صورت تک رشته و سه رشته را به مشتریان عرضه می کند. مشخصات فنی این کابل ها برای انواع مختلف کابل های medium voltage متفاوت می باشد.

کابل های فشار متوسط که با نام کابل های MV نیز شناخته می شوند در رنج ولتاژی فوق توزیع مورد استفاده می شود و به دلیل اهمیت استفاده از این کابل ها در پروژه های مختلف، تولید کنندگان این کابل ها انواع مسی و آلومینیومی فشار متوسط را تولید کرده و به بازار عرضه می کنند.

کابل های MV در انواع مسی و آلومینیومی به صورت زره دار و بدون زره تولید می شوند و نوع خاصی از این کابل های فشار متوسط نمونه سربدار و زره داراین کابل ها می باشد که در محیط های حاوی روغن و مواد هیدروکربن مورد استفاده قرار می گیرند.
کابل های زره دار در این سطح ولتاژ به صورت زره ورق و میله تولید می شوند که لازم است مشتریان برای خرید ابن کابل ها اطلاعات لازم و دقیقی در خصوص انواع مختلف این کابل ها داشته باشند تا بتوانند گزینه مناسب را متناسب با پروژه های خود برگزینند.

کابل های زره دار در انواع RY و BY تولید می شوند که برای نمونه مسی و آلومینیومی کابل ۲۰ کیلو ولت این موضوع صادق بوده و تفاوت این دو نوع زره در کابل ها به نوع ورق و میله بودن زره کابل مربوط می شود.
کابل های RY به عنوان کابل های با زره میله به دلیل مقاومت بیشتری که نسبت به کابل های با زره ورق یا BY دارا می باشند، در محل هایی ه احتمال صدمه بیشتری به کابل وجود دارد مورد استفاده قرار می گیرند. از این رو قیمت کابل های زره دار RY به نسبت نوع BY این کابل ها بیشتر است هر چند تفاوت قیمت قابل توجهی در این مورد وجود ندارد.

فروش کابل های فشار متوسط  زره دار درشرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM به عنوان یکی از شناخته شده ترین کابل ها در پروژه های صنعتی که در پروژه های نفت، گاز و پتروشیمی نیز مورد استفاده قرار گرفته است واز شناخته شده ترین کابل های موجود در بازار به شمار می روند

فروش کابل های فشار متوسط آلومینیومی

کابل های فشارمتوسط آلومینیومی به دلیل قیمت مناسب آنها نسبت به کابل های مسی، مورد توجه پروژه هایی می باشند که به نوعی به لحاظ اقتصادی به دنبال خرید کابل های ارزان قیمت هستند. از این رو این کابل ها تولید شده و در لیست فروش کارخانه ها و شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIMقرار دارد.

کابل های فشار متوسط آلومینیومی با مشخصه های NA2XSYRY، NA2XSYBY، NA2XSYKYRY و NA2XSYKYBY تولید می شوند که به نمونه های زره دار و همچنین سربدار و زره دار شناخته می شوند. کابل های بدون زره آلومینیومی با مشخصه NA2XSY شناسایی شده و دریتاشیت کابل ها قابل ارائه به مشتریان است

مطالب مفید جهت قیمت انواع کابل فشار متوسط

انواع کابل فشارمتوسط مسی وآلومینیم 
بزرگترین مرکز فروش کابلهای فشار متوسط
 خرید کابل زره دار فشار متوسط
 خرید و فروش کابل فشار متوسط 
ساختار کابل فشار متوسط ۳۰ کیلوولت
 شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM
 فروش کابل ۲۵/ ۱۸۵*۱ فشار متوسط
 فروش کابل قدرت فشار متوسط (MV)
 قیمت کابل فشار متوسط 
قیمت کابل فشار متوسط ۳۰ کیلوولت 
قیمت کابل فشار متوسط ضد آب 
قیمت کابل فشارمتوسط آلومینیومی
 کابل N2XSY فشار متوسط 
ویژگی های الکتریکی کابل فشار متوسط

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی LAKSIM
راه های ارتباطی با مدیرومشاوران فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120901697
mobile icon شماره موبایل: 09193455505
telegram icon کانال تلگرام: laksim98@
whatsapp icon واتس اپ: 09120901697
whatsapp icon واتس آپ : 09193455505
instagram icon اینستاگرام: laksim2020
email icon پست الکترونیکی: laksim2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت انواع کابل خرید عمده -خرید کابل آلومینیومی به قیمت عمده -لیست قیمت انواع کابل زره دار

لیست قیمت انواع کابل خرید عمده -خرید کابل آلومینیومی به قیمت عمده

لیست قیمت انواع کابل آلومینیوم خرید عمده را به صورت به روز از کارشناسان فروش شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM دریافت کنید. این شرکت بازرگانی یکی از باتجربه ترین شرکت های ارائه دهنده انواع مختلف سیم و کابل های برق می باشد