مرکز فروش سیم و کابل
خانه / سیم و کابل / فروش کابل فیبرنوری

فروش کابل فیبرنوری

فروش کابل فیبرنوری

در حالی که سیم های فلزی عایق که سیگنال های الکتریک را منتقل می کنند، کابل های شبکه فیبرنوری با استفاده از رشته های شیشه و پالس های نور کار می کنند.

فروش کابل فیبرنوری

این کابل های شبکه با وجود آن که از شیشه ساخته شده اند، انعطاف پذیر هستند. این کابل ها به طور گسترده در نصب و راه اندازی اتصالات Wide Area Connection (WAN) در جایی که مسافت زیاد زیرزمینی و یا کابل های روکار مدنظر باشد و همچنین در ساختمان های اداری و جاهایی که حجم زیادی از ارتباطات مورد نیاز باشد، مورد استفاده قرار می گیرند.

دو نوع استاندارد صنعتی برای کابل های فیبرنوری تعریف شده است که شامل single mode (استاندارد ۱۰۰BASEBX) و multimode (استاندارد۱۰۰ BASESX ).

شبکه های ارتباط از راه دور با فاصله زیاد به خاطر ظرفیت پهنای باند بالاتر، بیشتر از single mode استفاده می کنند، در حالی که شبکه های محلی به دلیل کاهش هزینه بیشتر از multimode استفاده می کنند.
فیبر نوری یا تار نوری رشتهٔ باریک و بلندی از یک مادّهٔ شفاف مثل شیشه یا پلاستیک است که می‌تواند نوری را که از یک سرش به آن وارد شده، از سر دیگر خارج کند.

فیبر نوری داری پهنای باند بسیار بالاتر از کابل‌های معمولی می‌باشد، با فیبر نوری می‌توان داده‌های تصویر، صوت و داده‌های دیگر را به راحتی با پهنای باند بالا تا ۱۰ گیگابیت بر ثانیه و بالاتر انتقال داد.
امروزه مخابرات فیبر نوری، به دلیل پهنای باند وسیعتر در مقایسه با کابلهای مسی، و تاخیر کمتر در مقایسه با مخابرات ماهواره‌ای از مهمترین ابزار انتقال اطلاعات محسوب می‌شود

تامین انواع فیبر نوری با برند های مختلف – فروش کابل فیبرنوری

این شرکت بازرگانی علاوه بر فروش کابل فیبرنوری، با برند های مختلف را به صورت کاملا تخصصی از طریق سایت های خود عرضه می کند. از گذشته تا به امروز از مسیر های مختلفی برای انتقال داده ها استفاده کرده اند. که امروزه فیبر های نوری مهمترین نقش را در انتقال داده ها بر عهده دارند.

با توجه به ویژگی هایی که فیبر نوری دارد، زمینه های کاربردی بسیار وسیعی را پوشش می دهد. به طوری که می توان به کاربرد های پزشکی و نظامی اشاره کرد

ایران امروزه خود تولید کننده انواع کابل های فیبر نوری است و با کیفیت های خوبی محصولات متنوع در این زمینه را، وارد بازار می کند. اما برند های خارجی نیز در بازار وجود دارند، که شما با توجه به بودجه خود و کار خود می توانید کابل ایرانی و یا خارجی استفاده کنید.

تامین انواع فیبر نوری با برند های مختلف
 سیم و کابل مخابراتی 
فروش -کابل فیبرنوری
 کابل شبکه

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی LAKSIM
راه های ارتباطی با مدیرومشاوران فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120901697
mobile icon شماره موبایل: 09193455505
telegram icon کانال تلگرام: laksim98@
whatsapp icon واتس اپ: 09120901697
whatsapp icon واتس آپ : 09193455505
instagram icon اینستاگرام: laksim2020
email icon پست الکترونیکی: laksim2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید انواع کابل با هادی هوایی

خرید انواع کابل با هادی هوایی

کابل‌های هوایی بیشتر تولید کشور فرانسه هستند اما در ایران نیز شرکت‌های معتبری اقدام به تولید این محصولات کرده‌اند. شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIMبا فروش بدون واسطه از درب کارخانه ، انواع کابل‌های هوایی گامی مهم در این صنعت برداشته است و نیاز مصرف کنندگان را برطرف کرده است.