مرکز فروش سیم و کابل
خانه / سیم و کابل / فروش عمده کابل آلومینیومی – قيمت تمام شده كابل آلومينيومي

فروش عمده کابل آلومینیومی – قيمت تمام شده كابل آلومينيومي

فروش عمده کابل آلومینیومی

فروش عمده کابل آلومینیومی در طرح جدید به دلیل ارسال مستقیم از مبدا تولید و حساسیت نسبت به استاندارد و مرغوبیت محصول، درصد قابل توجهی از خواست مشتریان برآورده کرده و موجب تعادل و تناسب قیمت شده است.آلومینیوم فلزی سبک با استحکام نسبی مناسب و هدایت الکتریکی نسبتا خوب، به یک رسانای پر کاربرد در تولید کابلهای قدرت آلومینیومی تبدیل شده است. شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM در برنامه فروش عمده کابل آلومینیومی محصولات زیر را عرضه می نماید.

مطالعات موردی نشان می دهد که دو نکته برای مشتریان در هنگام خرید کابل آلومینیومی از اهمیت بالایی برخوردار هستند. فاکتور نخست ویژگیهای فنی و تناسب سایز کابل با آمپراژ و مسافت مورد نظر است. شاخصه دوم نیز قیمت تمام شده کابل آلومینیومی می باشد. بر این اساس شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM هم در هنگام پیشنهاد و فروش کابل برق، خاصه کابل آلومینیومی به این دو نکته توجه ویژه ای داریم.

فروش کابل خودنگهدار فشار ضعیف - قیمت روز کابل خودنگهدار6 سیمه فشار ضعیف - فروش کابل خودنگهدار 5 رشته فشار ضعیف -عرضه کابل خودنگهدار2و3 رشته

فروش عمده انواع کابل آلومینیومی

  1. فروش عمده کابل آلومینیومی تک رشته زمینی فشار ضعیف (۰٫۶/۱ کیلوولت)
  2. فروش عمده کابل آلومینیومی چند رشته زمینی فشار ضعیف (۲، ½۳ و ۴ رشته)
  3. فروش عمده کابل آلومینیومی فشار متوسط تک رشته و سه رشته، ساده و زره دار
  4. فروش عمده کابل آلومینیومی هوایی خودنگهدار فشار ضعیف و فشار متوسط

قيمت تمام شده کابل آلومینیومی

قیمت فروش عمده کابل آلومینیومی جذاب ترین ویژگی این کابل است. قیمت کابلهای آلومینیومی مشابه همتای مسی آنها، بر پایه واحد طول (متر) تعیین و اعلام می شود. با افزايش قيمت مس، بكارگيري كابلهاي آلومينيوم در مقاطع بالا از نظر اقتصادي قابل توجيه ميشود. در سالهاي اخير با افزايش نرخ ارز و محاسبات قيمت فلزات بر پاية بورس فلزات، بسياري از كارخانجات توليد سيم و كابل، در زمينة توليد كابلهاي آلومينيومي سرمايه گذاري كرده و تجهيزات لازم را به خط توليد افزوده اند.

از سويي جايگزيني سيمهاي لخت هوايي مسي با كابلهاي خودنگهدار آلومينيومي نيز بنا به ضرورت، طي سالهاي اخير رويداد مهمي است كه در صنعت سيم و كابل رخ داده است. متأسفانه اكثر كارخانه هاي توليدي فاقد سيستم حسابداري صنعتي و محاسبة قيمت تمام شده در تعيين قيمت فروش كابلها، قيمت مواد اوليه را بر اساس قيمت خريد روز مواد و ميزان مصرف انواع مواد (هادي، عايق، فيلر، روكش و ..) در هر متر كابل در نظر گرفته و به اين ترتيب هزينة مواد در هر متر كابل را محاسبه و با افزودن درصدي به آن قيمت تمام شده را تعيين و سپس با افزودن درصدي ديگر به عنوان سود، قيمت فروش را به مصرف كننده اعلام ميكنند

بدیهی است کابلی با سایز بالاتر قیمت بیشتری خواهد داشت و کابلهای فشار ضعیف ارزانتر از نوع فشار متوسط هستند. با توجه به نوساناتی که در قیمت این محصولات وجود دارد و به منظور تناسب بخشی میان کمیت سفارش و قیمت؛ پیشنهاد می کنیم برای اطلاع دقیق از قیمتهای فروش عمده کابل آلومینیومی و تخفیف ها با دپارتمان فروش شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM در ارتباط باشید.

مزایای قيمت تمام شده كابلهای آلومينيومي نسبت به مسی

اين روش تعيين قيمت تمام شده و قيمت فروش عليرغم اشكالات اساسي وارد به آن، اصولا به دلايل زير براي كابلهاي مسي و آلومينيومي به طور يكسان قابل بكارگيري نيست.
۱ -چگالي فلز مس ۸٫۸۹ و چگالي فلز آلومينيوم ۲٫۷ گرم بر سانتيمتر مكعب است. يعني مس در حجم يكسان با آلومينيوم، حدود ۳/۳ برابر سنگين تر است.
۲ -به دليل نياز به انرژي كمتر آلومينيوم براي كاهش قطر و تغيير شكل در مرحلة كشش مفتول (نسبت به مس) هزينة برق مصرفي در اين مرحله براي آلومينيوم كمتر است. شكل پذيري آسانتر آلومينيوم و عدم نياز به آنيل كردن در اين مورد حائز اهميت است.

۳ -در صورتي كه دستگاه كشش مفتول به سيستم تعويض قرقرة خروجي مجهز نباشد، زمان الزم براي تعويض قرقرة خروجي به صورت دستي در مورد آلومينيوم حدود ۳ برابر مفتول مسي است. (مبنا وزن یکسان برای تولید هر دو نوع مفتول است)
۴ -همانند مرحلة كشش مفتول، با توجه به وزن مخصوص كمتر آلومينيوم، براي وزن خروجي مشخصي از مفتول تابيده شده در دستگاه استرندر، زمان تعويض قرقره هاي ورودي و خروجي ۳ برابر مفتول مسي خواهد بود.
۵ -در مراحل ديگر نظير عايق كردن، تابيدن رشته هاي عايق دار و روكش كابل نيز همانند موارد گفته شده در بندهاي ۳ و ۴ ،زمان لازم براي تعويض قرقرة كابل آلومينيومي نسبت به كابل مسي در وزن يكسان بيشتر است

۶ -قيمت خريد مفتول آلومينيـومي حـدود (يك سوم)قيمت خريد مفتول مسي است.
۷ -به دليل قيمت و چگالي پايين تر مفتول آلومينيوم نسبت به مس هزينه هاي مالي واحد طول كابل آلومينيومي كمتر از كابل مسي است.

قیمت فروش کابل آلومینیومی

قیمت فروش عمده کابل آلومینیومی هم می تواند تا حدی بیانگر کیفیت ساخت آن باشد و هم عاملی در تصمیم گیری مشتریان برای خرید خواهد بود. تلاش ما این است که با رصد روزانه شرایط تولید و عرضه و با نظر به نرخهای مس و آلومینیوم، مناسب ترین پیشنهاد را برای قیمت فروش عمده کابل آلومینیومی به مشتریانمان ارائه نماییم. با هدف پیشنهاد قیمت به تناسب خواست مشتری و کمیت سفارش، متقاضیان همه انواع کابل آلومینیومی را می توانند به آسانی و از مسیر برقراری ارتباط با واحد فروش از قیمتها اطلاع یافته و برای خرید بهتر تصمیم بگیرند. اطلاعات تکمیلی را از دپارتمان فروش شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM بپرسید.

این کابلها با متراژهای متنوع مانند ۵۰۰، ۱۰۰۰ و ۲۰۰۰ متری بر روی قرقره تحویل می گردند. در صورت درخواست مشتری گواهی استاندارد و دیگر تاییدیه های اخذ شده برای کابلها ارائه خواهد شد؛ به بیان دیگر همه انواع کابل آلومینیومی با تضمین استاندارد به فروش می رسند. همچنین مشتریان محترم از امکان مشاوره خرید برخوردار خواهند بود.
تلاش ها با این هدف انجام می شود که کابل برق آلومینیومی برای سفارشهای عمده در سریع ترین زمان آماده تحویل شده و با قیمت مناسب ارائه گردد.

تیم فروش شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM

فروش عمده کابل آلومینیومی - قيمت تمام شده كابل آلومينيومي

تیم فروش شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM یک پیشنهاد خوب به مشتریانش در زمینه تامین و عرضه انواع کابل آلومینیومی دارد. برای آن که هر مشتری به تناسب شرایط پروژه و ویژگیهای مورد نظرش بتواند بهترین کابل را برگزیند، در پیشنهاد قیمت فروش عمده کابل آلومینیومی چند گزینه با درجه کیفی متفاوت اما استاندارد در معرض انتخاب خریداران قرار می گیرد.

مطالب مفید جهت فروش عمده کابل آلومینیومی

تامین هادی هوایی آلومینیوم آلیاژی
 خرید کابل خودنگهدارفشارضعیف 
خرید کابل فشار قوی آلومینیومی
 شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM
 فروش -عمده کابل آلومینیومی
 فروش کابل خودنگهدار فشار ضعیف
 قیمت انواع کابل آلومینیومی
 قیمت کابل خودنگهدار آلومنییم
 ویژگیهای کابل آلومینیومی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی LAKSIM
راه های ارتباطی با مدیرومشاوران فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120901697
mobile icon شماره موبایل: 09193455505
telegram icon کانال تلگرام: laksim98@
whatsapp icon واتس اپ: 09120901697
whatsapp icon واتس آپ : 09193455505
instagram icon اینستاگرام: laksim2020
email icon پست الکترونیکی: laksim2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید کابل برق مناسب با قیمت ارزان -قیمت انواع کابل برق مناسب

خرید کابل برق مناسب با قیمت ارزان -قیمت انواع کابل برق مناسب

خرید کابل برق مناسب با قیمت ارزان ازمحصولاتی می باشد که در سراسر فروشگاه های معتبر کشور از عرضه بالایی برخوردار بوده و توجه افراد بسیاری را به خود جلب کرده است. این کابل ها دارای کاربرد ویژه ای بوده که می توانید در کیفیت اصلی وشرکت سازنده معتبر به راحتی آن ها را خریداری کرده و متناسب با نیاز خود کالا را در هر نوعی مورد استفاده قرار دهید.