مرکز فروش سیم و کابل
خانه / سیم افشان / فروش انواع سیم و کابل برق مرغوب

فروش انواع سیم و کابل برق مرغوب

مرکز فروش انواع سیم و کابل برق مرغوب

فروش انواع سیم و کابل برق مرغوب واستعلام قیمت و سایر سایز های این کابل ها به صورت به روز می تواند از طریق شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM انجام شود. همواره نوسانات قیمت کابل های مسی و آلومینیومی باعث سردرگمی مشتریان در خرید این کابل ها می شود که کارشناسان فروش با پاسخگویی به مشتریان و صدور پیش فاکتور برای آنها به دنبال تسهیل خرید مشتریان از یک مرکز فروش انواع سیم و کابل برق مرغوب ومعتبر می باشند.

فروش سیم های مفتولی (NYA)

سیم های مفتولی (NYA): هادی این نوع سیم ها از مس نرم شده با پوششی از ماده پی.وی.سی در رنگ های مختلف تشکیل شده است.
ولتاژ اسمی سیم۷۵۰/۴۵۰ ولت است و برای جریان های مختلف با سطح مقطع  تا ۲۴۰ میلی متر مربع ساخته می شود.
اینگونه سیمها در تابلوهای برق و تاسیسات نصب ثابت در محیطهای خشک درداخل لوله،روی دیوار یا داخل آن بکار می رود.استفاده از این نوع سیم بطور مستقیم در داخل دیوار مجاز نخواهد بود

به دلیل اهمیتی که کابل های فشار سیم های مفتولی در تغذیه بارهای گوناگون و گسترده خانگی، کارگاهی، کشاورزی، آموزشی، اداری، خدماتی و تفریحی دارند، مرغوبیت آنها و توجه به استاندارد بودنشان در هنگام خرید و فروش انواع سیم و کابل برق مرغوب بیشتر مورد توجه قرار می گیرد.

فروش سیم نیمه افشان(NYAB)

سیم نیمه افشان(NYAB): ساختمان این سیم مثل سیم NYA است و نسبت به آن انعطاف بیشتری دارد. ولتاژ اسمی این نیز ۴۵۰/۷۵۰ ولت است و در تاسیسات نصب ثابت در محیطهای خشک درداخل لوله بصورت روکار یا توکار بکار می رود. استفاده از این نوع سیم بطور مستقیم درداخل دیوار مجاز نیست

به طور کلی کابلهای فشار ضعیف زمینی به گونه ای ساخته می شوند که در ولتاژ نامی تعیین شده بدون مشکل به کار خود ادامه دهند و بتوان آنها را در زیر زمین نصب نمود. حال با توجه به دیگر مشخصات و ویژگی ها می توان کابل مناسب را انتخاب و خریداری نمود.
مواردی مانند این که هادی کابل مسی باشد یا آلومینیومی، تعداد رشته ها و سطح مقطع آنها چه قدر باشد، جنس مناسب عایق و روکش چیست و آیا به حفاظتهای خاصی نیاز است یا خیر ؟

فروش سیم های افشان (NYAF)

سیم های افشان (NYAF) : این نوع سیم با ولتاژ نامی ۷۵۰/۴۵۰ ولت دارای هادی افشان از مس نرم شده با پوشش پی وی سی به رنگهای مختلف می باشد و در تاسیسات نصب ثابت در محیطهای خشک درداخل لوله بصورت روکار یا توکار بکار می رود.استفاده از این نوع سیم بطور مستقیم درداخل دیوار مجاز نیست.

سیم های افشان (NYAF) یکی از مواردی است که برای یک چنین کاربری هایی پیشنهاد می شود. معمولا در فروش سیم های افشان (NYAF) به انواع و مشخصات حرارتی آن اشاره می گردد و عبارت مشخصه فنی کابل با پارامترهای دقیق برای مشتریان شرح داده می شود

فروش کابل مسی و آلومینیومی

چون یکی از اهداف مجموعه شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM پوشش حداکثری و پاسخگویی مناسب به سفارشهای تامین کابل برق است؛ معرفی و عرضه انواع کابل مسی و آلومینیومی در برنامه کاری لحاظ شده است.

مزیت اصلی کابل برق آلومینیومی نسبت به مسی قیمت پایین تر آن است. این نکته آن قدر قدرت دارد که توجه به کابلهای آلومینیومی را با افزایش چشمگیری رو به رو کرده است. هدایت الکتریکی کابل مسی هم اصلی ترین نقطه قوت آن است که گاهی در برخی پروژه ها بسیار راهگشا خواهد بود.

به هر روی هم اکنون کابلهای قدرت هم با رسانای مسی و هم آلومینیومی تولید می شوند. دپارتمان فروش انواع سیم و کابل برق مرغوب در کلیه مراحل انتخاب سایز، پیشنهاد فنی و مالی در کنار مشتریان است. ایجاد تناسب میان سفارش و خواست خریداران با کابلی که معرفی می گردد، اصلی ترین نکته در این زمینه به شمار می آید.

فروش انواع کابلهای هوایی

كابل هاي هوايي، هادي هاي عايق شده دارند و براي سطح ولتاژي ۱ تا ۳۶ كيلو ولت استفاده مي شوند
۱-کابلهایی که بصورت نصب روکار روی دیوار یا سقف یا سینی کابل استفاده می شوند شامل هادی مسی یا آلومینیومی ،عایق پی وی سی، ماده پر کننده برای شکل دهی کابل و غلاف نهایی پی وی سی یا غلاف زره گالوانیزه یا غلاف سربی یا غلاف سیمی می باشد.
۲-کابلهایی که بصورت هوایی و آویزان بین دو تیر نصب می شوند شامل هادی مسی یا آلومینیومی ، عایق پی وی سی، ماده پرکننده و غلاف نهایی پی وی سی و سیم مهار(بکسل) از فولاد گالوانیزه برای نگهداری کابل می باشد.

انتخاب کابلهای هوایی با شناخت و آگاهی کافی ضمن تجربه یک خرید مطلوب تا حد قابل توجهی تضمین کننده صحت عملکرد سیستم و پروژه هایی است که این کابلهای هوایی در آنها به کار گرفته می شود.

فروش کابل های افشان NYMHY 

فروش انواع سیم و کابل برق مرغوب

جهت مصرف در نقاطی خشک و نمناک هنگامی که نرمش بیشتر و خواص متوسط مکانیکی مورد نیاز می باشد.در منازل و ادارات نیز برای اتصال وسایل برقی متحرک (حتی گرمازا) به برق مورد استفاده قرار می گیرد.کاربرد این کابل در فضای باز مجاز نیست.
ساختمان این کابل از هادی نرم شده که به وسیله ماده پی.وی.سی.عایق می شود،تشکیل شده است.سیم های به هم تابیده شده (اندازه ۷۵/۰*۲ میلی متر مربع به صورت موازی) در داخل غلاف کابل به رنگ سفید یا مشکی قرار می گیرند.

فروش انواع سیم و کابل برق مرغوب یک برنامه و پیشنهاد بر مبنای تحلیلهای فنی و اقتصادیست. کیفیت ساخت قابل قبول مطابق استانداردهای مرجع، دیدگاه مشتریان و توانمندیهای تولید از مهم ترین دلایل پیشنهاد کابل های افشان NYMHY در طرحهای تامین و فروش به شمار می آیند.

مطالب مفید جهت فروش انواع سیم و کابل برق مرغوب

برندهای برتر سیم افشان در بازار
 خرید اینترنتی سیم افشان
 خرید و فروش هادی های خطوط هوایی
 شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM
 فروش- انواع سیم و کابل برق مرغوب
 فروش انواع کابلهای هوایی
 فروش سیم نیمه افشان
 فروش سیم های افشان
 فروش سیم های مفتولی
 فروش عمده سیم افشان
 فروش کابل مسی و آلومینیومی 
فروش کابل های افشان
 قیمت سیم مفتولی مسی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی LAKSIM
راه های ارتباطی با مدیرومشاوران فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120901697
mobile icon شماره موبایل: 09193455505
telegram icon کانال تلگرام: laksim98@
whatsapp icon واتس اپ: 09120901697
whatsapp icon واتس آپ : 09193455505
instagram icon اینستاگرام: laksim2020
email icon پست الکترونیکی: laksim2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش کابل فشار قوی در بازار

فروش کابل فشار قوی در بازار - کابل فشار قوی برای انتقال انرژی الکتریکی در سیستم هایی با ولتاژ نامی بالاتر از 30 کیلوولت از نیروگاه ها به شبکه مرکزی و یا شبکه های توزیع اولیه کاربرد دارند و  بصورت دفن در زمین و یا داخل کانال استفاده می شوند. زره کابل می تواند در مقابل نیروهای مکانیکی خارجی مقاومت کند.