مرکز فروش سیم و کابل
خانه / سیم مسی سخت هوایی / سیم های مسی سخت هوایی / فروش ویژه سیم های مسی سخت هوایی

سیم های مسی سخت هوایی / فروش ویژه سیم های مسی سخت هوایی

سیم مسی سخت هوایی 
قیمت سیم مسی 
قیمت سیم مفتولی مسی

سیم های مسی سخت هوایی

سیم های مسی سخت هوایی دارای قابلیت هدایت الکتریکی بالا و استقامت کششی قابل توجهی است که در برابر تغییرات و تاثیرات جوی و مواد خورنده مقاومت خوبی دارد. سیم سخت هوایی برای توزیع جریان برق در خطوط هوایی به کار می روند. هادی این نوع سیم ها مس سخت کشیده تابیده به صورت منظم می باشد

سیم های مسی سخت هوایی / فروش ویژه سیم های مسی سخت هوایی

ساختار هادی ها به شکلی می باشد که هادی های لخت مسی با طول تاب منظم و ثابت به هم تابیده می شوند عایق سیم های سخت هوایی ، هادی های لخت مسی با طول تاب منظم و ثابت به هم تابیده می شوند .

برای سال های متمادی، مس رضایت بخش ترین هادی برای اهداف الکتریکی بوده است. خواص الکتریکی و مکانیکی خوب و مقرون به صرفه بودن مس در ایران آن را تقریبا به صورت تنها فلز مورد استفاده در شبکه های خطوط فشار ضعیف توزیع در آورده بود.

ویژگی هادی های مسی

سیم های مسی سخت هوایی باید از نوع سخت بوده و مس مورد استفاده در ساختن آن ها، بایستی مطابق استاندارد DIN 48201 و یا BS 125 باشد. مس با کشیدگی سخت، از کشش با دای های متوالی و رساندن آن به اندازه مطلوب بدون آنیل کردن به وجود می آید.
علت دشواری کار با سیم های مسی سخت هوایی استحکام آن می باشد بنابراین به غیر از اسپن های طولانی در خطوط توزیع، مس با کشیدگی سخت متوسط نیز استفاده می شود یعنی پس از کشش مورد نظر با انجام فرآیند های آنیل تحت شرایط خاص،سیم های مسی سخت هوایی مناسب و مورد نیاز به دست می آید.

مس با کشیدگی سخت متوسط در خطوط هوایی با اسپن های کوتاه، مانند شبکه های فشار ضعیف کاربرد فراوان دارد. لازم به توضیح است مس با کشیدگی نرم نیز وجود دارد که به دلیل قابلیت انعطاف بالای مس در مورد کابل ها، سیم های روپوش دار و سیم کشی های داخلی از آن استفاده می شود
در مورد سیم های مسی سخت هوایی با کشیدگی سخت متوسط و کشیدگی سخت، به دلیل دستیابی به قابلیت انعطاف بیشتر، هادی ها را به صورت رشته ای می سازند هادی های مسی معمولی، از رشته های به قطر ۱/۷ تا ۳/۵ میلی متر ساخته می شوند. جدول زیر مشخصات سیم های مسی سخت هوایی استاندارد مورد استفاده در صنعت کابل سازی  را نشان می دهد.

فروش ویژه سیم های مسی سخت هوایی
فروش ویژه سیم های مسی سخت هوایی

عرضه وفروش ویژه سیم های مسی سخت هوایی

سیم های مسی سخت هوایی / فروش ویژه سیم های مسی سخت هوایی

به سبب درخواستهایی که در مورد تامین انواع هسیم های سیم های مسی سخت هوایی وجود داشت، برنامه عرضه این محصولات در دستور کار قرار گرفت.
توزیع انرژی الکتریسیته از طریق خطوط هوایی به دلیل سادگی هایی که در انشعاب گیری، عیب یابی و مواردی از این دست دارد، همچنان مورد استقبال شرکتهای برق و مصرف کنندگان است.

سیم های مسی سخت هوایی / فروش ویژه سیم های مسی سخت هوایی

مستحضرید در کنار مزیتهایی که برای خطوط هوایی وجود دارد، معیاب گاه دردسر سازی هم دارند. تاثیر پذیری سیم های مسی سخت هوایی لخت و بدون روکش به کار رفته در این سیستمها از شرایط جوی و و محیطی و در پی آن اتصالی ها و قطعی های پیاپی موجب شده تا راه حلی برای آن اندیشیده شود تا ضمن بهره مندی از مزایا تا حد ممکن و قابل توجهی معایب آن را تقلیل داد.
عرضه انواع رنجها و سایزهای سیم های مسی سخت هوایی با تامین مطمئن از محصولات مرغوب تضمین شده است.

قیمت سیم های مسی سخت هوایی

قیمت سیم های مسی سخت هوایی با توجه به تغییرات نرخ مس دچار نوسان می شود؛ اما پیشنهاد قیمت آن از قاعده معین و مشخصی پیروی می کند.
در اکثریت قریب به اتفاق سیم های مسی سخت هوایی از فلز مس به عنوان رسانا استفاده شده است. در واقع همان سیم های مسی سخت هوایی لخت را با توجه به ولتاژ اسمی مجهز به یک لایه روکش نموده و به عنوان هادی روکش دار در شبکه های توزیع برق به کار می گیرند. بنابراین نوسانات قیمت مس تاثیری مستقیم بر قیمت این سیم های مسی سخت هوایی بر جای خواهد گذاشت.
نکات دیگری که در قیمت سیم های مسی سخت هوایی موثر هستند، سایز هادی و متراژ سفارش است. مستحضرید معمولا بر خلاف کابلهای روکش شده ، مبنای قیمت سیم های مسی سخت هوایی بر واحد وزن خواهد بود.

سیم مسی سخت هوایی 
قیمت سیم مسی
 قیمت سیم مفتولی مسی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی LAKSIM
راه های ارتباطی با مدیرومشاوران فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120901697
mobile icon شماره موبایل: 09193455505
telegram icon کانال تلگرام: laksim98@
whatsapp icon واتس اپ: 09120901697
whatsapp icon واتس آپ : 09193455505
instagram icon اینستاگرام: laksim2020
email icon پست الکترونیکی: laksim2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کیفیت محصولات سیم و کابل

کیفیت محصولات سیم و کابل

شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM به عنوان یکی از عاملین فروش محصولات سیم و کابل با بهترین کیفیت سیم و کابل می باشد و تا کنون با پروژهای زیادی در سراسر کشور همکاری داشته است و در صورتی که به دنبال مرکز فروش معتبر برای خرید با کیفیت محصولات سیم و کابل می باشید هم اکنون با کارشناسان واحد فروش ما تماس بگیرید