مرکز فروش سیم و کابل
خانه / سیم و کابل / خرید سیم و کابل با کیفیت – تأمین مواد اولیه سیم و کابل

خرید سیم و کابل با کیفیت – تأمین مواد اولیه سیم و کابل

خرید مواد اولیه با کیفیت مناسب مورد استفاده در سیم و کابل

معمولا نکته ای که در مورد خرید سیم و کابل با کیفیت بیشتر مدنظر مشتریان است، مواد اولیه با کیفیت مناسب مورد استفاده در سیم و کابل خواهد بود. با توجه به متغیر بودن فاکتورهای مواد اولیه ، اطلاعات مربوط مواد اولیه مصرفی در محصول ساخته شده می بایست در صورت نیاز به مشتریان اعلام گردد.

به صورت کلی در فرآیند تولید سیم و کابل از دوگروه عمده مواد اولیه فلزی ( جهت هادی سیم و کابل ) و مواد اولیه پلیمری جهت ساختار عایق و نیز لایه های مختلف جهت حفاظت استفاده می گردد . با توجه به نوع محصول تولیدی میزان مصرف این مواد اولیه متفاوت خواهد بود اما به صورت عام ساختار سیم و کابل از حدود ۵۰ تا ۶۰ درصد ساختار سیم و کابل از مواد اولیه فلزی عمدتا” مس ، حدود ۴۰ تا ۴۵ درصد مواد پلیمری ( شامل انواع گرانول های عایق ، رکش با پایه های مختلف از جمله پی وی سی ، پلی اتلین ، پلی اتیلن های شبکه ای ، لاستیک و … ) و حدود ۵ درصد نیز سایر مواد اولیه شامل موادی از نوع پلی پروپیلن ، پلی استر ، فویل های پوشش دار آلومینیوم ، لایه های جاذب رطوبت و قرقره های بسته بندی و …  تشکیل می گردد .

خرید سیم و کابل با کیفیت

تصمیم گیری هایی که در دپارتمان فروش شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM برای کنترول خرید محصولات با کیفیت از تامین کنندگان صورت می گیرد برگرفته از شرایط روز و بازخوردهایی است که از سمت مشتریان دریافت می گردد. ما تلاش می کنیم بهترین نوع خرید سیم و کابل با کیفیت را بر اساس مشخصات پروژه های شما پیشنهاد دهیم. چنانچه بخواهیم موارد مورد تاکید و توجه مشتریان دراستفاده از مواد اولیه را بیان نماییم باید به نکات زیر اشاره کنیم :

استفاده از قرقره های بسته بندی مناسب در تولید سیم و کابل

یکی از موارد بسیار مهم در خرید سیم و کابل با کیفیت بسته بندی محصول می باشد لذا می بایست در انتخاب قرقره بسته بندی مناسب موارد اندازه گیری قطر، ضخامت و طول بارل، قطـر فلنج، تعداد میلگردهای بکار رفته، تعداد میخهای بکار رفته و مشخصات چـوب رابط اهمیت دارد. برای قرقرههای پلاستیکی، شکننده نبودن و سوراخکاری کامل محل قرارگیری میلگردها درفلنج و برای قرقره های چوبی نیـز مرکز بودن سوراخ وسط و بیضی یا موجدار نبودن فلنجها، سالم بودن رزوه ها و متناسب بودن و منظم بودن محل سوراخهای میلگرد (در صورتی که قرقره ها به صورت مونتاژ نشده خریداری میگردند) مورد بازرسی قرار گیرند.

خرید سیم و کابل با کیفیت - تأمین مواد اولیه سیم و کابل

برای انتخاب و خرید سیم و کابل با کیفیت ، شناخت عوامل موثر در بسته بندی کابل مهم خواهند بود و می بایست تامین کننده این مسله را رعایت کرده ؛ چرا که یک فروشنده و عرضه کننده معتبر می تواند کیفیت بسته بندی را تضمین نماید.

استفاده ازانواع نوارهای مناسب در تولید سیم و کابل

پارامترهای کنترولی نوارها می تواند عرض، ضخامت، استقـامت کشـشی، ازدیاد طول و قطر داخلی و بیرونی رول، باشدکه مورد اندازه گیری قرار میگیرند که برای برخی از موارد ذکر شـده ممکن است از استانداردهای کارخانه ای استفاده شود.
برای نوار میکا ذکر شرایط نگهداری از جمله دما و مقدار رطـوبت محیط و نیز محدوده دمایی کارکرد و چند لایه بودن پشم شيشه بکار رفته در آن حائز اهمیت است. بهتر است مرتب بودن رول های دریافتی، بیرون زده نبودن کناره ها، سالم بودن رول مغزی و شل نبودن آن، موجدار نبودن کنارة نوارها در هنگام باز شدن برای استفادة آسان و بدون دردسر بر روی دستگاهها، مورد توجه قرار گیرند.

در مورد فویل های آلومینیومی و مسی باید توجه شود که چسبندگی مابین لایه ها وجود نداشته باشد، زیرا وجود چسبنـدگی مابین لایه های فویل در هنگام استفاده بر روی محصول میانی ممکن است اشکالی به وجود نیاورد، اما در هنگام اکسترود کردن روکش بر روی آن باعث تولید روکشی ناهموار شود.
همچنین لازم است یک طرف فویل رنگی باشد. یکرنگ بودن دو طرف فویل ها باعث میشود كه اگر فویل در هنگام استفاده بر روی دستگاه پیچ خورده و برگردد، كاربر متوجه نشده ولایه آلومینیومی یا مسی، روی کار قرار گرفته و مشکلات بعدی را در روند تولید به وجود آورد.

مرکز خرید سیم و کابل با کیفیت

خرید سیم و کابل با کیفیت از مرکز تخصصی فروش کابل در دل بازار اصلی سیم و کابل ایران برای همه مشتریان فراهم شده است. فاصله شما از مرکز فروش شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM اصلا مهم نیست؛ چون از همه جا می توانید مستقیم و آسان کابل مورد نظرتان را سفارش دهید.
چند سال قبل برای خرید سیم و کابل با کیفیت باید راهی بازار می شدیم و با جست و جو کابل مورد نظرمان را از میان گزینه های موجود انتخاب می کردیم. هزینه های رفت و آمد از یک طرف و زمانی که این شیوه خرید از ما می گرفت از سویی دیگر، بسیار ناخوشایند بودند.
این روزها اوضاع فرق کرده و کارها راحت تر شده است. توسط یک کامپیوتر و حتی گوشی موبایل می شود به مرکز خرید سیم و کابل وصل شد!

مشتریان حرفه ای شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM و یا آنهایی که علاقه مند تضمین پروژه های خود هستند، طبیعی خواهد بود که به دنبال خرید سیم و کابل با کیفیت ساخت تایید شده باشند. کیفیت نوارهای استفاده شده مخصوصا در کابل های ابزاردقیق نیز از موارد دیگری می باشد که می بایست کنترول شود

شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM قبل از خرید با شماست و بعد از خرید سیم و کابل با کیفیت نیز شما را تنها نخواهد گذاشت.

استفاده ازانواع نایلونهـا ، روغن کشش ، پودر تالک ، کیسه بسته بندی با کیفیت درساخت کابل

انواع نایلونهـا :همانند نــوارها ضروری است عرض، ضخامت، استقامت کششی، ازدیاد طول، قطر داخلی و بیرونی رول مورد بررسی قرار گیرد که برای برخی از موارد ذکر شده نیـز ممکن است از استاندارهای کارخانه ای استفاده گردد.
در اینجـا نیز توجه به مرتب بودن رول های دریافتی، بیرون زده نبودن کناره ها، سالم بودن رول مغزی و شل نبودن آن، موجدار نبودن کناره نوارها در هنگام باز شدن اهمیت دارد. در شرکت هایی که به مشخصات ظاهری و جوانب کیفی محصول توجه ميكنند در مورد نایلون هاي چاپدار، داشتن چاپ خوانا و ماندگار و بدون پس زدگی رنگ و نیز یکنواختی رنگ برای نایلونها رنگی اهمیت دارد.

روغن کشش: حداقل میزان چربی، محدوده PH مجاز، هدایت الکتریکی، میزان بالای حلالیت در آب و دو فاز نشدن امولسیون از جمله موارد مورد بررسی برای روغنهای استفاده شده هستند.

پودر تالک: ترکیبات شیمیایی (از جمله مشخصات ریز و درشت بودن ذرات )از جمله اندازه میانگین ذرات، اندازه سطح برش ، خشک و یکنواخت بودن پودر، نبود ناخالصی و میزان رطوبت از جمله مواردی هستند که باید به آنها توجه شود.

کیسه بسته بندی: طول و عرض کیسهها باید متناسب با کاربری آنها بوده و به طور چشمی فاقد آسیب دیدگی و پارگی بوده، بافت منسجمي داشته، سطح کیسه آن فاقد آسیب دیدگی و بهم ریختگی بوده، كيسهها تاخورده نباشند، نوارهاي رنگي بر روي كيسهها نبوده و كيسهها از جنس مرغوب باشند. در صورتی که کیسه دارای چاپ باشد چاپ باید خوانا،کامل، ماندگار و بدون پسزدگی رنگ باشد.

انتخاب و خرید سیم و کابل با کیفیت

برای انتخاب و خرید سیم و کابل با کیفیت بر مبنای اطلاعات فنی هر پروژه، غالبا یکی از فرآیندهای زیر انجام می شود :

  1. مشخصات بر پایه نظر کارفرما، مشاور و یا مجری پروژه تعیین شده و شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM محصول منطبق بر آن را عرضه می کند
  2. مشتری درخواست پیشنهاد فنی بر اساس اطلاعات پروژه می کند و تیم فروش شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM پیشنهاد خود را ارائه می کند
  3. مشتری درخواست طراحی کابل با مشخصات ویژه را دارد و دپارتمان فروش شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM شرایط تولید و تحویل را اعلام می کند

مطالب مفید خرید سیم و کابل با کیفیت

تأمین مواد اولیه سیم و کابل
 خرید اینترنتی سیم و کابل
خرید اینترنتی کابل برق
 خرید اینترنتی کابل کواکسیال 
خرید- سیم و کابل با کیفیت 
خرید کابل خودنگهدارفشارضعیف
 شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM
 مرکز خرید- سیم و کابل با کیفیت
 مواد اولیه سیم و کابل برق چیست؟

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی LAKSIM
راه های ارتباطی با مدیرومشاوران فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120901697
mobile icon شماره موبایل: 09193455505
telegram icon کانال تلگرام: laksim98@
whatsapp icon واتس اپ: 09120901697
whatsapp icon واتس آپ : 09193455505
instagram icon اینستاگرام: laksim2020
email icon پست الکترونیکی: laksim2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت انواع کابل خرید عمده -خرید کابل آلومینیومی به قیمت عمده -لیست قیمت انواع کابل زره دار

لیست قیمت انواع کابل خرید عمده -خرید کابل آلومینیومی به قیمت عمده

لیست قیمت انواع کابل آلومینیوم خرید عمده را به صورت به روز از کارشناسان فروش شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM دریافت کنید. این شرکت بازرگانی یکی از باتجربه ترین شرکت های ارائه دهنده انواع مختلف سیم و کابل های برق می باشد