مرکز فروش سیم و کابل
خانه / سیم و کابل / خرید انواع کابل با هادی هوایی

خرید انواع کابل با هادی هوایی

خرید انواع کابل با هادی هوایی

خرید انواع کابل با هادی هوایی ، هم می‌تواند با هادی مسی و هم با هادی آلومینیومی تهیه شود. سطح ولتاژی که این کابل‌ها حمایت می‌کنند، ولتاژ یک تا ۳۶ کیلو ولت است. کابل‌های مسی از استحکام و رسانایی بالایی برخوردار هستند و می‌توانند یک انتخاب مناسب برای خطوط سربار باشند، در مقابل دوام بالا، هزینه بالا و در دسترس نبودن باعث شده است که کابل‌های آلومینیومی جایگزین کابل‌های مسی شوند. کابل‌های آلومینیومی به دلیل وزن سبک و سطح رسانای مناسب، عملکرد قابل توجهی دارند.

فروش محصولات شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM بیش از ۲۵۰ نوع سیم و کابل میباشد.
خرید انواع کابل با هادی هوایی

مشخصات کابل با هادی هوایی

معمولاً برای محافظت از هادی در مقابل برق گرفتگی باید از یک لایه به عنوان عایق استفاده شود. زمانی که لایه، هادی را می‌پوشاند، سیم تشکیل می‌شود و بر روی سیم لایه‌هایی مانند اسکرین و آرمور کشیده می‌شود که ساختاری منسجم به نام کابل را تشکیل می‌دهند. کابل‌های هوایی که با روکش XLPE ساخته می‌شوند، در انواع مختلف و برای کاربردهای گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرند. کابل هوایی بیشتر برای خطوط تلفن و انتقال برق استفاده می‌شود و با توجه به خصوصیات و ویژگی‌هایی که دارد، از جمله اجرا و نگهداری آسان، برای نصب در فضاهای باز کاربرد بسیاری دارد. برای خرید کابل با هادی هوایی با واحد فروش تماس گرفته و علاوه بر مشاوره تخصصی خرید سیم و کابل لیست قیمت را هم دریافت نماییدکابل هوایی مسی مهاردار

کابل هوایی مسی مهار دار، برای جلوگیری از رطوبت از نوار جذب رطوبت استفاده می‌کند و در برابر انواع شرایط جوی مقاومت خوبی دارد. نیروی کششی بالا و بدنه مقاوم باعث شده است که این کابل در کنار کابل‌های فشار قوی مورد توجه قرار بگیرد. از جمله کاربردهای این نوع کابل می‌توان به نصب بر روی تیر برای استفاده در خطوط مخابرات و مناطق کوهستانی اشاره کرد.

خرید انواع کابل با هادی هوایی خود نگهدار

کابل خود نگهدار هوایی نصب آسانی دارد و از ایمنی بالایی برخوردار است. بیشتر این کابل‌ها به عنوان موقت نصب می‌شوند و بعد از مدتی کابل‌های اصلی و دائمی جایگزین آن‌ها می‌شوند. وزن این کابل‌ها بسیار کم است و برای ولتاژهای تا ۳۶ کیلو ولت مورد استفاده قرار می‌گیرند.

در شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM ما سعی میکنیم اطلاعات تخصصی به صورت مناسب انتقال دهیم.

خرید انواع کابل مخابراتی هوایی

این کابل‌ها به دلیل یک روکش مستحکم، به منظور جلوگیری از تخریب در مقابل بارندگی، پوسیدگی و آفتاب از مقاومت بالایی برخوردار هستند. اگر قصد خرید این محصول را دارید میتوانید به با هماهنگی و ارتباط با واحد فروش درخواست خرید خود راارسال نموده .

ما از ارائه بهترین گارانتی ها دریغ نخواهیم کرد

خرید انواع کابل هوایی آلومینیومی

  • خرید انواع کابل با هادی هوایی AAC آلومینیوم: به دلیل استحکام کم، این کابل برای استفاده در انتقال و توزیع برق دارای محدودیت است. اما به دلیل هدایت خوبی که انجام می‌دهد برای ولتاژهای کم و مناطقی که تیرهای برق فاصله کمی از هم دارند مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • خرید انواع کابل با هادی هوایی AAAC آلومینیوم: این کابل از استحکام خوب و مقاومت الکتریکی بالایی برخوردار است. در مناطق ساحلی که امکان خوردگی وجود دارد، این محصول می‌تواند بسیار مؤثر باشد.
  • خرید انواع کابل با هادی هوایی ACSR آلومینیوم تقویت شده از فولاد: خرید انواع کابل با هادی هوایی  از نوع ACSR ، متداول‌ترین هادی مورد استفاده برای انتقال برق است. این کابل هوایی از یک هسته فولادی و چندین لایه سیم آلومینیومی به صورت مارپیچ تشکیل شده است که بیشتر از استیل گالوانیزه یا فولاد با روکش آلومینیوم است و برای محافظت در برابر خوردگی عملکرد خوبی دارد. هر دو کابل، ACSR و AAAC با وزن و هزینه کمتر برای ولتاژهای قوی و تیر برق‌هایی که فاصله زیادی از هم دارند مورد استفاده قرار می‌گیرند.
  • خرید انواع کابل با هادی هوایی ACAR آلومینیوم آلیاژ تقویت شده: رشته‌های آلومینیومی با خلوص بالا روی یک هسته آلومینیوم، منیزیم و سیلیکون پیچیده می‌شود که از استحکام و مقاومت مکانیکی بالایی برخوردار است. بیشترین کاربرد این محصول برای خطوط انتقال سربار و خطوط توزیع است.

مزایای خرید انواع کابل با هادی هوایی

کابل هوایی یک مفهوم ابتکاری برای توزیع برق است. هنگامی که این سیستم با سیستم‌های توزیع کننده رسانای لخت معمولی مقایسه می‌شود، این سیستم کاهش هزینه نصب، نگهداری آسان و بهره برداری بیشتر، ایمنی و قابلیت اطمینان بالاتر، اتلاف برق کمتر، پایداری در تنظیم ولتاژ و صرفه اقتصادی را به همراه دارد. این سیستم برای توزیع روستایی ایده آل است و مخصوصاً برای نصب در زمین‌های سخت مانند مناطق تپه‌ای، جنگل‌های انبوه، مناطق ساحلی و غیره بسیار کاربردی است. این خطوط را می‌توان بدون قطع یا برش درختان نصب کرد.

همچنین این کابل به عنوان بهترین انتخاب برای توزیع برق در مناطق شهری متراکم در نظر گرفته می‌شود. به دلیل عایق بودن، کاربرد در مناطق پرجمعیت و شکاف‌های باریک بین ساختمان‌ها، جایی که معمولاً اجرای هادی لخت امکان پذیر نیست، بسیار راحت است. علاوه بر این، با عایق بندی کابل از برق گرفتگی احتمالی جلوگیری می‌شود. خرید کابل با هادی هوایی یک مزیت مشخص دارد و آن هم صرفه جویی در هزینه‌ها است. همچنین، از آنجا که کابل‌ها به وضوح قابل مشاهده هستند، می‌توان عیب‌ها را به سرعت و با سهولت شناسایی و اصلاح کرد.

تمامی محصولات شرکت بازرگانی لاکسیم با بهترین و به روز ترین متدهای صنعت بسته بندی و در اختیار مشتریان قرار می گیرد

فروش کابل هوایی قابل اطمینان و ایمن

کابل هوایی بسیار قابل اعتماد است و از عایق مناسب برای مقاومت در برابر گرما، سرما و نور شدید خورشید ساخته شده است. عایق باعث کاهش اتصال کوتاه می‌شود و از ولتاژ بیش از حد و سوختن ترانس به دلیل رعد و برق، جلوگیری می‌کند. همچنین برای نصب آن به لوازم جانبی سخت افزاری کمی نیاز است. برای سیستم‌های توزیع هوایی ۱۵ کیلو ولت و ۲۵ کیلو ولت، کابل هوایی یک راه حل خوب برای شرکت‌های توزیع برق است که در مناطقی که با فضای محدود مواجهه هستند آن را به راحتی روی تیرها اعمال می‌کنند.

قیمت فروش انواع کابل با هادی هوایی

کابل‌های هوایی بیشتر تولید کشور فرانسه هستند اما در ایران نیز شرکت‌های معتبری اقدام به تولید این محصولات کرده‌اند. شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIMبا فروش بدون واسطه از درب کارخانه ، انواع کابل‌های هوایی گامی مهم در این صنعت برداشته است و نیاز مصرف کنندگان را برطرف کرده است. برای خرید کابل با هادی هوایی باید به ولتاژ انتقال توجه کرد، همچنین باید از رسانای الکتریکی بالایی برخوردار باشد و در برابر فشارهای مکانیکی استحکام کششی خوبی را از خود نشان دهد و برای کاهش هزینه‌ها باید در حجم بالا وزن کمی داشته باشد.

در خرید کابل هوایی کیفیت بر قیمت مقدم است، اگر تمام استانداردها برای تولید کابل هوایی رعایت شده باشد، می‌تواند از سطح ولتاژ ۲۰ کیلو ولت به خوبی پشتیبانی کند. محصولات کابل هوایی شرکت بازرگانی لاکسیم ارزان‌تر، ایمن‌تر، قابل اطمینان تر است و حتی برای نصب آن به پاک‌سازی و هرس درخت کمتری نیاز است.

اگر سوالات شخصی دارید ما بسته به پروژه ه ی شما خودمان را ملزم به پاسخگویی میدانیم و در کنار شما هستیم

خرید انواع کابل با هادی هوایی

خرید .انواع کابل با هادی هوایی 
خرید ا.نواع کابل با هادی هوایی AAAC آلومینیوم 
خرید .انواع کابل با هادی هوایی AAC آلومینیوم
 خرید. انواع کابل با هادی هوایی ACAR آلومینیوم آلیاژ تقویت شده
 خرید. انواع کابل با هادی هوایی ACSR آلومینیوم تقویت شده از فولاد
 خرید .انواع کابل با هادی هوایی خود نگهدار
 خرید .انواع کابل مخابراتی هوایی 
خرید. انواع کابل هوایی آلومینیومی 
شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM
 فروش کابل هوایی قابل اطمینان و ایمن 
قیمت فروش انواع کابل با هادی هوایی 
مزایای خرید .انواع کابل با هادی هوایی
 مشخصات کابل با هادی هوایی

خرید هادی آلومینیومی به قیمت عمده
نتخاب بهترین هادی آلومینیومی موجود در بازار
فروش هادي ACCR -قیمت روز فروش هادي ACCR
قیمت کابل آلومینیومی
بزرگترین مرکز فروش کابلهای آلومینیومی با قیمت ویژه
عرضه انواع هادی هوایی روکش دار- ساختارفنی هادی هاینا
فروش انواع هادی آلومینیومی تقویت شده با فولاد- فروش سیم هوایی هاینا
فروش هادی هوایی با مغزی فولادی
توزیع وفروش هادیهای آلومینیوم آلیاژی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی LAKSIM
راه های ارتباطی با مدیرومشاوران فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120901697
mobile icon شماره موبایل: 09193455505
telegram icon کانال تلگرام: laksim98@
whatsapp icon واتس اپ: 09120901697
whatsapp icon واتس آپ : 09193455505
instagram icon اینستاگرام: laksim2020
email icon پست الکترونیکی: laksim2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید کابل آلومینیوم -قیمت کابل آلومینیومی درمرکز خرید کابل آلومینیوم شرکت laksim

مرکز خرید کابل آلومینیوم -قیمت کابل آلومینیومی درمرکز خرید کابل آلومینیوم شرکت laksim

شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM مرکز خرید کابل آلومینیوم به قیمت نمایندگی اصلی می باشد. کابل های آلومینیومی زمینی و خودنگهدار هوایی  از کابل های آلومینیوم به شمار می رود