مرکز فروش سیم و کابل
خانه / سیم افشان / بهترین برند سیم برق ساختمان – مشاوره تخصصی در خرید و فروش سیم و کابل ساختمانی

بهترین برند سیم برق ساختمان – مشاوره تخصصی در خرید و فروش سیم و کابل ساختمانی

بهترین برند سیم برق ساختمان - مشاوره تخصصی در خرید و فروش سیم و کابل ساختمانی

بهترین برند سیم برق ساختمان – مشاوره تخصصی در خرید و فروش سیم و کابل ساختمانی

مپر مصرفی
 بهترین برند سیم برق ساختمان
 بهترین مارک یا برند سیم و کابل مربوط
 حداکثر و حداقل دمای محیط
 سطح مقطع سیم وکابل 
سیم و کابل درجه یک
 شرکت سیم و کابل ابهر
 شرکت سیم و کابل افق البرز
 عنوان تجاری
 کابل استاندارد و با کیفیت

انتخاب و خرید سیم و کابل استاندارد و با کیفیت که در تولید آن تمام استانداردهای تولید سیم و کابل رعایت شده باشد کار تخصصی بوده و نیاز به آموزش و یادگیری و همچنین مشاوره تخصصی دارد .

سطح مقطع سیم وکابل، با توجه به آمپر مصرفی، حداکثر و حداقل دمای محیط، محل نصب که ثابت باشد یا متحرک (مفتولی نصب ثابت یا افشان انعطاف پذیر) و طول مسیرتعیین می شودسیم و کابل و انتخاب درست آن ، یکی از مهم ترین و در بعضی موارد تخصصی ترین کارهاست

به علت زیاد شدن کارخانه های تولید کننده سیم و کابل غیر استاندارد در کشور تصمیم به قرار دادن مقاله ای در مورد چه سیم و کابل بخریم؟ گرفتیم.

خوشبختانه به دلیل بالا بودن تعداد کارخانجات تولید کننده سیم و کابل استاندارد، قادر به معرفی همه ی آنها نیستیم.در این مقاله سعی کردیم برخی کارخانجات تولید کننده سیم و کابل را معرفی کنیم و زمینه فعالیت آنها را نیز بررسی کنیم

الف ) شرکت سیم و کابل ابهر تولید کننده کلیه کابلهای ساختمانی و صنعتی و همچنین کابلهای تخصصی سیلیکون رابر
ب ) شرکت سیم و کابل افق البرز تولید کننده کلیه کابلهای ساختمانی و صنعتی

هدف ما حل کردن مشکلات مشتریان است. به همین دلیل همراه شما وارد گود می شویم. ارائه گزارش های تفصیلی از وضعیت فعلی درخواست خرید نمی تواند مشکلات شما را حل نماید به همین دلیل ما هم آستین ها را بالا می زنیم و در کنار شماپروژه را لحظه به لحظه پیگیری می نماییم .

چه سیم و کابلی بخریم؟

با توجه به اینکه صنعت سیم و کابل بسیار تخصصی می باشد سیم و کابلی می بایست خریداری شود که برند آن مشخص و همچنین  کیفیت مواد مصرف شده کاملا مشخص شود برای اکثر ما این اتفاق افتاده است که حداقل یک مرتبه برای خرید سیم و کابل به بازار و یا حتی الکتریکی های تزدیک محل زندگی خود مراجعه کرده باشیم. این خرید می تواند گاهی چند متر سیم آنتن (کواکسیال) یا چند مترباشد

به مشتریان کمک می کنیم موفق شوند، چراکه موفقیت ما در گرو موفقیت مشتریان است. موفقیت شما برای ما مهم است چرا که می خواهیم همیشه در کنار شما بمانیم.

سیم وکابل درجه یک  وکیفیت مناسب با برند معتبر  

علاقه مندی برای خرید محصول مرغوب از دلایل اصلی جست و جو برای آشنایی با بهترین مارک های سیم و کابل درجه یک برق در بازار است.

سیم و کابل برق یکی از اصلی ترین مایحتاج مشتریان در بازار الکترونیک می باشد.چرا که دستگاه ها و قطعات بیشماری را می توان نام برد که منبع تغذیه خود را توسط این کابل با منبع انرژی مرتبط می سازند.

مارک، برند یا عنوان تجاری تاثیرات گوناگونی بر اذهان مشتریان و مصرف کنندگان دارد. اصولا به تعبیر برخی کارشناسان برداشت و احساسی که یک فرد پس از شنیدن نام یک شرکت دارد، برند نامیده می شود. کیفیت سیم و کابل درجه یک از عواملی نظیر: درصد خلوص مس بکار رفته در کابل، مقاومت سوکت های انتها و نیز دوشاخه برق در برابر جریان الکتریکی و طبیعتا گرمای حاصل از این جریان و پوسته بکار رفته در بخش خارجی کابل تبعیت می کند

تصمیم گیری از خودمان می پرسیم این کار چه کمکی به مشتریان می کند. این به آن معنی است که همیشه منافع شما را در اولویت قرار می دهیم.

بهترین مارک یا برند سیم و کابل مربوط به کارخانجات معتبر

در صنعت برق و بازار سیم و کابل هم تاثیرات مارک ها و برندها به وضوح دیده می شود. می توان با معیارهای مختلف بهترین مارک و یا برند را برگزید.اما اگر ملاک ما در انتخاب سیم و کابل درجه یک برق تنها مارک و نام تجاری آن باشد

اگر بدانیم که خدمات ما به شما کمکی نمی کند، مطمئنا این را به شما می گوییم. فقط نمی خواهیم خدمات خود را بفروشیم. ایجاد مشتری موفق و راضی مهمترین هدف ماست.

در گذر زمان تغییراتی در کیفیت ساخت سیم و کابل برق بعضی از شرکتها دیده می شود؛ از این رو بهتر است با ما و دپارتمان فروش  مشاوره وضعیت روز تولیدات مورد استناد قرار بگیرد.

ما دوست مطیعی که هر چه شما بگویید، چشم بگوید نیستیم . ما می خواهیم مشاوران مورد اعتمادتان باشیم. در مورد درخواست های شما با یکدیگر گفتگو می کنیم و همراه با هم مواردی را اجرا می کنیم که برای شما ارزش ایجاد نماید. ما برای اینکه شما را از خود راضی کنیم تمامی در خواست هایتان بی چون و چرا انجام نمی دهیم. سعی می کنیم برای شما ارزش بیافرینیم تا از ما راضی باشید.

برخی از شرکت ها هستند که گروهی از محصولات سیم و کابل را با درجه کیفی مطلوب تولید می کنند؛ اما برای گروه دیگر این گونه نیست. برای مثال کابل مخابراتی یک برند از مرغوبیت بالایی برخوردار است در حالی کابل برق تولیدی آن انتظارات را برآورده نمی کند. یافتن رابطه منطقی میان قدرت برند یک تولید کننده سیم و کابل و قیمت محصولات آن کمی پیچیده است. برای رسیدن به این نقطه که آیا پرداخت هزینه بیشتر برای خرید کابل برق با مارک خاص و مورد نظر قابل توجیه است یا نه می توان از کارشناسان و افراد با تجربه نظرخواهی نمود

قولی نمی دهیم که نتوانیم به آن عمل کنیم. اصلن دوست نداریم بدقول باشیم. اگر کاری را نتوانیم انجام دهیم، قول انجام آن را نمی دهیم.

مپر مصرفی
 بهترین برند سیم برق ساختمان
 بهترین مارک یا برند سیم و کابل مربوط
 حداکثر و حداقل دمای محیط
 سطح مقطع سیم وکابل 
سیم و کابل درجه یک
 شرکت سیم و کابل ابهر
 شرکت سیم و کابل افق البرز
 عنوان تجاری
 کابل استاندارد و با کیفیت

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی LAKSIM
راه های ارتباطی با مدیرومشاوران فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120901697
mobile icon شماره موبایل: 09193455505
telegram icon کانال تلگرام: laksim98@
whatsapp icon واتس اپ: 09120901697
whatsapp icon واتس آپ : 09193455505
instagram icon اینستاگرام: laksim2020
email icon پست الکترونیکی: laksim2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید انواع کابل با هادی هوایی

خرید انواع کابل با هادی هوایی

کابل‌های هوایی بیشتر تولید کشور فرانسه هستند اما در ایران نیز شرکت‌های معتبری اقدام به تولید این محصولات کرده‌اند. شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIMبا فروش بدون واسطه از درب کارخانه ، انواع کابل‌های هوایی گامی مهم در این صنعت برداشته است و نیاز مصرف کنندگان را برطرف کرده است.