مرکز فروش سیم و کابل
خانه / سیم و کابل / انواع هادی های خطوط هوایی بامغزی فولادی ( ACSR )

انواع هادی های خطوط هوایی بامغزی فولادی ( ACSR )

انواع هادی های خطوط هوایی بامغزی فولادی ( ACSR )

فروش انواع هادی های خطوط هوایی آلومینیومی با مغزی فولادی

فروش انواع هادی های خطوط هوایی آلومینیومی با مغزی فولادی ( ACSR) پر کاربرد ترین نوع از سیم های هوایی آلومینیومی به شمار می رود. در فهرست محصولات یا اقلام مورد نیاز پروژه های خطوط این محصول با عنوان ACSR معرفی می شود که هر سایز آن نام مخصوص خود را دارد.

 هادی هوایی آلومینیوم آلیاژی ACSR 
ویژگی های خاص انواع- هادی های خطوط هوایی
 ویژگیهای هادی هوایی آلومینیوم

فروش انواع هادی های خطوط هوایی آلومینیومی با مغزی فولادی

انواع هادی های خطوط هوایی آلومینیومی با مغزی فولادی ( ACSR) معرفی شده درادامه این مطالب جزئی از فهرست تولیدات روتین محسوب می شوند. فروش انواع هادی های خطوط هوایی آلومینیومی با مغزی فولادی با فاصله زمانی نسبتا کم مابین سفارش و تحویل انجام می شود. دیگر رده ها و رنجهای این هادی های خطوط هوایی آلومینیومی با مغزی فولادی بر اساس سفارش قابل تولید خواهد بود. همچنین علاوه بر سیمهای لخت آلومینیومی، هادیهای روکش دار آلومینیومی با مغزی فولادی نیز برای خطوط فشار متوسط در برنامه فروش این مجموعه بزرگ بازرگانی از تامین کنندگان معتبر پیش بینی شده اند

غالبا برنامه ها و طرحهای فروش انواع هادی های خطوط هوایی آلومینیومی با مغزی فولادی بر دو پایه توانمندی های تولیدی تامین کنندگان از یک سو و نیاز و نیاز مشتری و خواست بازار از سمتی دیگر تدوین و اجرا می شوند.

فروش انواع هادی های خطوط هوایی آلومینیومی با مغزی فولادی

همان طور که اشاره شد و مستحضرید، تنوع در انواع هادی های خطوط هوایی آلومینیومی با مغزی فولادی وجود دارد؛ اما هم اکنون تمرکزاین شرکت بازرگانی و مجموعه فروش بر تامین انواع هادی های خطوط هوایی آلومینیومی با مغزی فولادی که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم است . دیگر انواع هادیها مطابق با سفارش و مذاکره قابل تامین خواهد بود.

فروش انواع هادی های خطوط هوایی آلومینیومی با مغزی فولادی

جدول های کاربردی انواع هادی های خطوط هوایی آلومینیومی با مغزی فولادی ( ACSR)

جدول های کاربردی انواع هادی های خطوط هوایی آلومینیومی با مغزی فولادی ( ACSR)
جدول های کاربردی انواع هادی های خطوط هوایی آلومینیومی با مغزی فولادی ( ACSR)
جدول های کاربردی انواع هادی های خطوط هوایی آلومینیومی با مغزی فولادی ( ACSR)
جدول های کاربردی انواع هادی های خطوط هوایی آلومینیومی با مغزی فولادی ( ACSR)

ساختار انواع هادی های خطوط هوایی آلومینیومی با مغزی فولادی ( ACSR)

ساختار انواع هادی های خطوط هوایی آلومینیومی با مغزی فولادی ( ACSR)

انواع هادی های خطوط هوایی آلومینیومی ACSR یک هادی تابیده شده هم مرکز دو بخشی می باشد. در ساختار این هادی ها، یک مغزی فولادی تک رشته یا چند رشته، در مرکز این هادی قرار گرفته و به دور آن یک یا چند لایه از سیم های آلومینیومی خالص EC که هر لایه نسبت به لایه بعدی در جهت مخالف تابیده شده اند، قرار می گیرند.

ساختار انواع هادی های خطوط هوایی آلومینیومی با مغزی فولادی ( ACSR)

در انواع هادی های خطوط هوایی آلومینیومی ، مغزی فولادی می تواند شامل یک تک رشته یا یک مغزی تابیده شده هم مرکز ۷، ۱۹، ۳۷ و حتی بیشتر باشد.
انواع هادی های خطوط هوایی ACSR می توانند تعداد لایه های آلومینیومی و فولادی متنوعی را دارا باشند.
همچنین انواع هادی های خطوط هوایی می توانند تنوع فراوانی در تعداد رشته سیم های آلومینیومی و فولادی داشته باشند.

کاربرد انواع هادی های خطوط هوایی آلومینیومی تقویت شده با مغزی فولادی

کاربردانواع هادی های خطوط هوایی ACSR یا هادی های آلومینیومی تقویت شده با مغزی فولادی، می توانند در خطوط انتقال و توزیع و انواع مختلف از طول اسپن ها و سطح ولتاژها به کار برده شوند.
از ویژگی های مثبت انواع هادی های خطوط هوایی می توان به  قیمت مناسب، نسبت استحکام مکانیکی به وزن مناسب اشاره کرد به طوری که انواع هادی های خطوط هوایی آلومینیومی تقویت شده یکی از گزینه های اصلی استفاده در خطوط انتقال و فوق توزیع می باشد.
وزن کم، استحکام و هدایت الکتریکی مناسب و وجود مغزی فولادی، یعنی امکان اعمال نیروی بیشتر و این به معنی کاهش شکم سیم بر روی دکل ها و در نهایت امکان استفاده در اسپن های بزرگ به نسبت دیگر گزینه های موجود می باشد.

ساختار انواع هادی های خطوط هوایی آلومینیومی تقویت شده با مغزی فولادی

تامین انواع هادی- های خطوط هوایی (ACSR) لینکس

ساختار انواع هادی های خطوط هوایی آلومینیومی تقویت شده با مغزی فولادی  ACSR یک هادی تابیده شده هم مرکز می باشد که از تابیده شدن یک یا چند لایه سیم آلومینیومی خالص 1350 با تمپر H19 بر روی یک مغزی فولادی به وجود می آیند.

در ساختار انواع هادی های خطوط هوایی آلومینیومی تقویت شده ، با مغزی فولادی جهت بافت لایه خارجی هادی راستگرد بوده و لایه های زیری به ترتیب برعکس می باشند.
سیم های فولادی استفاده شده در این هادی ها از نوع پرکربن و استحکام بالا بوده و جهت افزایش مقاوت به خوردگی سطح سیم فولادی با روکش های گالوانیزه و آلومینیوم پوشیده می شوند.

در ساختار انواع هادی های خطوط هوایی آلومینیومی روکش دار ، مغزی های فولادی گالوانیزه در کلاس های مختلف همچون A ، B و C با توجه به میزان ضخامت روکش گالوانیزه دسته بندی می شوند به طوری که کمترین میزان ضخامت روکش در کلاس A و بیشترین ضخامت روکش در کلاس C مشاهده می شود. افزایش میزان ضخامت روکش گالوانیزه به مفهوم افزایش مقاومت به خوردگی در این سیم ها می باشد

ولی بر اساس نوع درخواست و نیاز مشتری امکان تولید و عرضه دیگر کلاس های سیم فولادی نیز وجود دارد.

فروش انواع هادی های خطوط هوایی آلومینیومی تقویت شده با مغزی فولادی کرلو

 تامین هادی هوایی آلومینیوم آلیاژی

انواع هادی های خطوط هوایی آلومینیومی کرلو (Curlew) از مجموعه سیمهای هوایی آلومینیومی تقویت شده با فولاد است که بیشتر در خطوط فشار قوی و فوق فشار قوی انتقال برق به کار می رود. تامین و فروش این محصول توسط این مجموعه بزرگ بازرگانی انجام می شود (قبل از خرید به جداول قرار داده شده در این مقاله توجه شود تا مشتریان محترم طبق نیاز و درخواست خود مو مهمتر اینکه طبق مشخصه فنی خود خرید داشته باشند

هر کدام ازانواع هادی های خطوط هوایی ، روکش آلومینیومی را که با مغزی فولادی تقویت شده اند (ACSR) می توان در خطوط برق با سطح ولتاژ گوناگون به کار برد. زمانی که می گوییم یک هادی بیشتر در خطوط HV و UHV استفاده می شود، بیشتر به دلیل سایز هادی و به تبع آن ظرفیت آمپریش می باشد.
غالبا انتظار داریم در خطوط با ولتاژ بالاتر، توان بیشتری عبور کند؛ پس به انواع هادی های خطوط هوایی با ظرفیت بالاتر نیاز خواهیم داشت. هادی های خطوط هوایی کرلو یکی از انواع هادی های خطوط هوایی است.

خرید و فروش هادی -های خطوط هوایی 

ویژگی های خاص انواع هادی های خطوط هوایی

  • نسبت استحکام به وزن مناسب ( به دلیل وجود مغزی فولادی گالوانیزه پرکربن و سیم های آلومینیومی سبک )
  • طول عمر مناسب ( طول عمر متوسط این هادی در شرایط آب و هوایی مناسب حدود ۴۰ سال اعلام شده است )
  • قیمت مناسب ( تکنولوژِی تولید مناسب به همراه استفاده از آلومینیوم خالص و مغزی فولادی گالوانیزه )
  • مقاومت به خوردگی مناسب ( به دلیل استفاده از روکش گالوانیزه مناسب برای مناطق غیرآلوده و غیر شرجی )
  • نسبت هدایت الکتریکی به وزن مناسب ( استفاده از آلومینیوم خالص ۱۳۵۰ در ساختار هادی )

عرضه انواع هادی های خطوط هوایی آلومینیومی تقویت شده با مغز فولاد مینک

ساختار انواع هادی های خطوط- هوایی آلومینیومی با مغزی فولادی ( ACSR)

انواع هادی های خطوط هوایی آلومینیومی مینک از گروه محصولات انواع هادی های خطوط هوایی آلومینیومی آلومینیومی با مغز فولاد (ACSR) به شکل عمده برای اجرا و توسعه خطوط هوایی توزیع برق عرضه می گردد.
انواع هادی های خطوط هوایی آلومینیومی تقویت شده با فولاد از تنوع بالایی برخوردارند. برای تمایز سایزها و ساختارهای متفاوت این هادی های خطوط هوایی آلومینیومی از اسامی خاص برای هر یک استفاده می شود. از لیست محصولات تولیدی و قابل عرضه انواع هادی های خطوط هوایی آلومینیومی هادی مینک می باشد( با توجه به خاص بودن نوع هادی مینک حتما می بایست با مشخصه فنی هادی مورد نظر در جدول های داده شده خرید شود )

عرضه  انواع هادی های خطوط هوایی آلومینیومی  تقویت شده  با  مغز فولاد مینک

انواع هادی های خطوط هوایی آلومینیومی مینک غالبا در خطوط فشار ضعیف و فشار متوسط به کار می رود. برای خط هوایی فشار متوسط مثل ۲۰ یا ۳۳ کیلو ولت می توان از نوع روکش دار این هادی نیز استفاده نمود. اساسا انواع هادی های خطوط هوایی آلومینیومی با مغزی فولادی می توانند در اسپنهای طولانی نصب و مورد استفاده قرار بگیرند انواع هادی های خطوط هوایی آلومینیومی در شرایط دمایی سخت استحکام خوبی نشان می دهند؛ اما در مناطق با آلودگی بالا ممکن است دچار خوردگی شوند.

چرا در خطوط انتقال ایران و جهان از انواع هادی های خطوط هوایی آلومینیومی استفاده گسترده می شود ؟

 عرضه انواع هادی های -خطوط هوایی آلومینیومی تقویت شده با مغز فولاد مینک

استفاده از آلومینیوم خالص ۱۳۵۰ و مغزی فولادی گالوانیزه در ساختار انواع هادی های خطوط هوایی آلومینیومی باعث شده این هادی ها به دلیل قیمت مناسب، روش نصب آسان، جریان دهی مناسب و ویژگی های کشش فلش به یکی از پرمصرف ترین انواع هادی های خطوط هوایی آلومینیومی در خطوط انتقال و فوق توزیع در مناطق عاری از هرگونه آلودگی و خوردگی تبدیل گردد

چرا از هادی های خطوط هوایی آلومینیومی در مناطق آلوده و شرجی استفاده نمی شود ؟

 فروش انواع هادی های خطوط -هوایی آلومینیومی با مغزی فولادی

انواع هادی های خطوط هوایی آلومینیومی به دلیل استفاده از مغزی فولادی با روکش روی و سیم های آلومینیومی خالص در ساختار خود، در مناطق شرجی و آلوده، با برخورد روی با آلومینیوم ، ایجاد یک پیل الکتریکی کرده به طوری که این پیل الکتریکی در نهایت با رد و بدل کردن الکترون بین ۲ فلز غیر مشابه، باعث ایجاد خوردگی گالوانیکی شده و به همین دلیل توصیه می گردد انواع هادی های خطوط هوایی آلومینیومی در مناطق آلوده و شرجی استفاده نگردد (قابل توجه خریداران محترم انواع هادی های خطوط هوایی آلومینیومی)

آیا می توان از انواع هادی های خطوط هوایی آلومینیومی در خطوط ۲۰ کیلوولت توزیع نیز استفاده کرد؟

 فروش انواع هادی های -خطوط هوایی هاینا 

معمولا انواع هادی های خطوط هوایی آلومینیومی در سطح ولتاژ ۲۰ کیلوولت توزیع در ساختار خود به جز مغزی فولادی ۱ و ۷ رشته ، دارای یک لایه آلومینیوم می باشند که همین امر باعث می گردد انواع هادی های خطوط هوایی آلومینیومی (ACSR) به دلیل جریان های گردابی حاصل از عبور جریان بر روی مغزی فولادی، با افزایش مقاومت الکتریکی متناوب مواجه شده به طوری که مراجع معتبر دنیا این هادی های را برای این سطح ولتاژ مناسب معرفی نکرده اند ولی متاسفانه در خطوط ۲۰ کیلوولت کشور استفاده شده که نتیجه آن ایجاد تلفات اهمی و افت ولتاژ بسیار بالا می باشد

فروش انواع هادی های خطوط هوایی هاینا

فروش انواع هادی های خطوط هوایی هاینا

هادی های خطوط -هوایی بامغزی فولادی

انواع هادی های خطوط هوایی هاینا هادیهای هوایی آلومینیومی تقویت شده با فولاد در سایزهای مختلف و مطابق استانداردها طراحی و تولید می شوند. هر کدام از این سیمهای هوایی آلومینیومی مشخصات فنی مختص خود را دارند که بر اساس آنها انتخاب و در شبکه های برق نصب و مورد بهره برداری قرار می گیرند(خواهشمند است قبل ازخرید به جداول قرارداده شده در این متن دقت شود )

بر پایه برنامه فروش انواع هادی های خطوط هوایی هاینا، به صورت بدون روکش و روکشدار به صورت مستقیم از واحد تولید و انبارهای توزیع برای تحویل به مشتریان گرامی آماده و ارسال می گردد. فروش انواع هادی های خطوط هوایی هاینا بر روی قرقره های چوبی یا فلزی بسته بندی می شوند. مبنا و واحد قیمت گذاری برای سیم هوایی بدون روکش وزن و برای نوع روکشدار طول خواهد بود.

قیمت فروش انواع هادی های خطوط هوایی هاینا روکش دار با توجه به تغییرات نرخ آلومینیوم دچار نوسان می شود؛ اما پیشنهاد قیمت آن از قاعده معین و مشخصی پیروی می کند.

تامین انواع هادی های خطوط هوایی (ACSR) لینکس

ادی هوایی آلومینیوم آلیاژی AAAC
 هادی هوایی آلومینیوم آلیاژی AAC

انواع هادی های خطوط هوایی ( لینکس) یکی از رنجهای پر کاربرد انواع هادی های خطوط هوایی تقویت شده با فولاد است که در خطوط انتقال برق مورد استفاده قرار می گیرد. تامین نامحدود هادی Lynx از تولیدات مطابق با استاندارد (به جدول و مشخصات فنی توجه شود )صورت می پذیرد.

با ارتباط مداوم این شرکت بازرگانی با تامین کنندگان و واحدهای فروش، تولید و آزمایشگاه، می توان در مورد کیفیت ساخت محصولات به مشتریان تضمین ارائه کرد.انواع هادی های لینکس معرفی شده برابر با استاندارد بین المللی مرجع طراحی و تست می شود. بر حسب درخواست امکان ارائه تست ریپورتها به مشتریان و گزارشات تولید به صورت کتبی وجود خواهد داشت.

خرید و فروش هادی های خطوط هوایی

با یک نگاه ساده به خطوط هوایی متوجه می شویم که هادی های آلومینیومی نقش عمده ای در انتقال و توزیع انرژی الکتریسیته ایفا می کنند؛ که انواع هادی های خطوط هوایی بعه آن اشاره شد.

مستحضرید که دو شیوه اصلی و عمده برای جا به جایی و انتقال برق استفاده از خطوط هوایی و زمینی است. در خطوط زمینی کابلها با سطح ولتاژ اسمی متفاوت به کار گرفته می شوند؛ اما بیشتر شبکه های هوایی برق دارای انواع هادی های خطوط هوایی هستند. این هادیها در خطوط فشارقوی غالبا به شکل بدون روکش هستند؛ ولی نوع روکش دار آنها نیز در شبکه های فشار متوسط و ضعیف استفاده می گردد. مهم ترین عامل ایجاد کننده تمایز بین انواع هادی های خطوط هوایی نوع، ساختار یا شکل رسانای آنهاست.
انواع هادی در اشکال مختلف مانند تمام آلومینیومی، آلومینیوم آلیاژی، آلومینیوم با مغزی فولادی یا تقویت شده با فولاد، آلومینیوم با ظرفیت حرارتی بالا و هادی کمپکت در خطوط برق دیده می شوند.

هر یک از این انواع هادی های خطوط هوایی دارای ویژگی هایی هستند که با توجه به شرایط اقلیمی، سطح ولتاژ و توان انتقالی خطوط، نوع خطوط و دیگر فراسنجهای موثر نوع مناسب انتخاب می گردد. به بیانی دیگر بیشینه مقاومت الکتریکی، ظرفیت آمپری، استقامت مکانیکی و میزان مقاومت در برابر شرایط جوی در هنگام انتخاب هادی های هوایی مورد توجه قرار می گیرند(قبل از خرید حتما به مشخصه فنی هادی مورد نیاز توجه شود و از همکاران فروش مشاوره دریافت نمایید ).

خرید و فروش هادی های خطوط هوایی
خرید و فروش هادی های خطوط هوایی

 هادی هوایی آلومینیوم آلیاژی ACSR
 ویژگی های خاص انواع هادی های- خطوط هوایی 
ویژگیهای هادی هوایی آلومینیوم

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی LAKSIM
راه های ارتباطی با مدیرومشاوران فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120901697
mobile icon شماره موبایل: 09193455505
telegram icon کانال تلگرام: laksim98@
whatsapp icon واتس اپ: 09120901697
whatsapp icon واتس آپ : 09193455505
instagram icon اینستاگرام: laksim2020
email icon پست الکترونیکی: laksim2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کیفیت محصولات سیم و کابل

کیفیت محصولات سیم و کابل

شرکت بازرگانی سیم و کابل LAKSIM به عنوان یکی از عاملین فروش محصولات سیم و کابل با بهترین کیفیت سیم و کابل می باشد و تا کنون با پروژهای زیادی در سراسر کشور همکاری داشته است و در صورتی که به دنبال مرکز فروش معتبر برای خرید با کیفیت محصولات سیم و کابل می باشید هم اکنون با کارشناسان واحد فروش ما تماس بگیرید